mam mały problem:
sory że sie tak rozpisałem
Poszukuję mechanika ale z prawdziwego zdarzenia  cudotwórcy można powiedzieć…lub magika 
Powiem o co chodzi posiadam bmw e 65 2002 r. silnik 4,4 benzyna/gaz, przebieg 160tys (instalacja z wysokiej półki raczej ona nie narozrabiała)
Chcę sprzedać koledze auto i w momencie dogadywania wszystkich szczegułów usłyszałem dziwny dźwięk wydobywający się z silnika … od razu odwołałem sprzedaż w celu naprawienia autka pojechałem do polecanych na forum M-auto następnie do mechanika na kostuchnie i jeszcze do dwóch przypadkowych
PROBLEM DOTYCZY: dziwnego odgłosu z silnika najgorsze jest to że nie jest zawsze on się wydobywa!!! Po ostatniej wizycie w m-auto panowie zachowali się bardzo profesjonalnie ściągnęli obudowę itd. osłuchali stetoskopem kazali się przejechać aby wywołać objawy tylko że jeździłem tam i z powrotem mechanik powiedział że nie słyszał tak dobrze pracującego silnika i że na pewno coś mi się pomyliło …dopiero po 7 powrocie do nich usłyszał ten dźwięk lecz zanim ściągnął obudowę i zaczął osłuchiwać dokładniej to dźwięk ustał…nie może go zdiagnozować bo go nie słyszy …
Co robić raz coś jest raz nie ma …brak innych objawów, brak błędów…
Każdy poleca jeździć tak długo aż usterka będzie ciągle – ale chyba nie tędy droga …
Jedyne podejrzenia to KOLEKTOR