Witam wszystkich

Jestem aktualnie w trakcie poszukiwań f01,chodź jeszcze zastanawiam sie nad wyborem silnika.Moje poprzednie auto to e65 745i i prawde mówiąc miałem z silnikiem wiele różnych problemów chodz i tak byłem w tym silniku zakochany wiadomo dlaczego ;) Moje pierwsze auto w życiu to było e36 325i które nabyłem w 1999 roku, od tego momentu stałem sie wierny marce(chodź w miedzy czasie mialem przygody z audi ;) Następne bylo e39 525tds potem e46 coupe 328i, e38 740i, e60 530d, e65 745i no i teraz mam nadzieje ze niedlugo będzie f01.Postaram sie wrzucić fotki tych aut w wolnej chwili ponieważ niektóre byly naprawde ciekawe tak jak e38 740i w zadko spotykanej prezydenckiej wersji silver (gradka dla konesera ).Chodzi mi po głowie 730d z uwagi ze zaczynam jezdzic coraz wiecej. Jezdzilem taka ostatnio i powiem szczerze ze dynamiki jak dla mnie to mu troche brakuje, moze dlatego ze przesiadlem sie z 745i i bedzie to kwestia przyzwyczajenia. Mialem do kupienia fajna wersje w belgii ale odstraszylo mnie to ze silnik ma zmniejszona moc do 211KM. Bede wdzieczny za informacje jak przywrocic oryginalna moc i z jakimi kosztami sie to wiarze?

Pozdrawiam