Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 134

Wątek: Różności

  1. #91
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Czy to możliwe.???
    link

    link 2
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #92
    7ka
    Gość
    Chiczycy - to ufoludki

  3. #93
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Tak, w ziołach siła :) jest jedno ale, jeśli ktoś odkryje jego sekret długowieczności, to zniszczy systemy emerytalne ;)

    A tu wygibasy wagi ciężkiej

    Kod:
    http://www.youtube.com/watch?v=eX4GJzNJIPo&feature=fvw
    pozdrawiam
    "Old School Style"

  4. #94
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,151
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Autentyczny tekst rozesłany przez kierownika w jednej z
    duŜych polskich firm, gdzie pracuje masa normalnych osób,
    które lubią się odpręŜyć.
    Drodzy Koledzy!
    W związku z bardzo bliskim juŜ szkoleniem w Rowach, czuję się w obowiązku podjąć
    kolejny raz tę syzyfową pracę i zaapelować do Waszego człowieczeństwa, resztek instynktu
    samozachowawczego i sumienia (trudny wyraz, zjawisko sumienia nie jest wśród Was
    powszechne, wiem). Jak wiecie szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów
    sprzedaŜy ze wszystkich spółek grupy A*****R. Znaczy to, Ŝe oprócz nas będą tam
    równieŜ normalni ludzie. Dlatego proszę o przestrzeganie paru zasad, które pozwolą nam
    przebrnąć jakoś przez ten kolejny cięŜki Ŝyciowy egzamin:
    1. Nie awanturujemy się zaraz po przyjeździe o warunki zakwaterowania czy miejsce
    przy stole. Delikatnie zwracamy uwagę osobom odpowiedzialnym za zaistniałą
    sytuację i grzecznie proponujemy zmianę.
    2. Nie upijamy się do nieprzytomności.
    3. Nie wolno w Ŝadnym wypadku publicznie bić lub lŜyć Jarka W.
    4. Nie przewracamy stołów, krzeseł i ław.
    5. Nie zasypiamy na krześle, ławce, fotelu ani na stole w trakcie trwania szkolenia czy
    integracji. Zakaz ten dotyczy równieŜ pleneru.
    6. Pilnujemy się nawzajem i jak kogoś ogarnie słabość grzecznie, spokojnie i dyskretnie
    ewakuujemy kolegę na z góry upatrzoną pozycję.
    7. Nie uŜywamy cały czas wyrazów wulgarnych (np. zamiast powiedzieć "***** czy
    masz jeszcze te w dupę jebane papierosy, bo mi właśnie ***** wyszły do c***a
    zajebanego" moŜna powiedzieć "czy mógłbyś mnie poczęstować papierosem"; albo
    zamiast powiedzieć "do c***a! Widziałeś tę sukę z ... .,na pewno wali się jak dzika, o
    ja pierdolę" moŜna powiedzieć "widziałeś jaka fajna dziewczyna przyjechała z
    firmy..."
    8. Nie bijemy się między sobą, a ewentualne kłótnie naleŜy cicho przeprowadzać i nie
    wołać nikogo na arbitra.
    9. Nie ryczymy jak dzikie zwierzęta.
    10.Nie wycieramy podłogi kolegami z pracy ani ze spółek.
    11.Nie pytamy kolegów, którzy mówią rzeczy, które wydają się nam absolutnie
    bezsensowne "głupi się robisz?"
    12.Nie opowiadamy nikomu głupot i nie zanudzamy opowieściami o naszych pijackich
    bądź seksualnych osiągnięciach.
    13.Z Zarządem rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie
    opowiadać głupot o naszych niesłychanych moŜliwościach, umiejętnościach i
    osiągnięciach przyszłych, jak i minionych. W Ŝadnym wypadku nie roztaczamy
    przed Zarządem wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach
    asortymentowych. Podczas rozmowy nie naleŜy trzymać rąk w kieszeniach, palić i
    wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach. Nie
    naleŜy równieŜ obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy Ŝe Członek Zarządu
    naszej firmy nie jest "luźnym spoko ziomem".
    14.W Ŝadnym wypadku nie kiwamy ręką na Członka Zarządu Naszej Firmy.
    15.Nie zmieniamy, klnąc na czym świat stoi, regulaminu gier i konkursów
    przygotowanych dla nas przez pracowników firmy szkolącej.
    16. JeŜeli któryś z uczestników szkolenia nie będzie chciał pić kaŜdej kolejki, nie
    ryczymy na całą salę "nie chlasz? - to po c*** Ŝeś tu przyjechał"
    17.Nie gwiŜdŜemy na obsługę, nie domagamy się gromkim głosem wódy, Ŝarcia czy
    usługi seksualnej.
    18.Nie wolno uniemoŜliwiać wejścia/wyjścia z zajmowanego wspólnie z kolegami
    domku/pokoju poprzez odbywanie tam długotrwałego stosunku płciowego.
    19.Nie wolno oddawać moczu do umywalek ani pojemników na śmieci. MoŜna to
    uczynić do klozetu lub pisuaru.
    20. JeŜeli w trakcie zabawy ktoś wyłączy prąd, bo juŜ najwyŜszy czas iść spać, naleŜy
    jak najszybciej podać mu szklankę zimnej wody.
    21. Przed pytaniem "czy jest tu coś do wy********nia?", przed wykonaniem "tąpnięcia w
    Bytomiu" bądź "pionizacji" sprawdzamy, czy jesteśmy we właściwym
    domku/pokoju. Nie wyłamujemy drzwi wejściowych do w/w obiektów "bo tam na
    pewno się schował!"
    22. Szkody powstałe podczas kretyńskich, pijackich wybryków będą pokrywane z
    Waszego uposaŜenia, bez dyskusji.
    23.Będąc pod silnym wpływem alkoholu nie przechadzamy się środkiem ośrodka
    wczasowego i nie informujemy całego otoczenia, Ŝe jest luźno,
    24.Chcąc odbić partnerkę w tańcu (o ile dojdzie do zabawy tanecznej) nie przypalamy
    nikogo papierosem ani nie odpychamy jak chłopca.
    25.To nieprawda, Ŝe wszystkie kobiety, które będą na szkoleniu mają ochotę pobzykać
    się z Wami i nie naleŜy równieŜ wygłaszać komentarzy w stylu: "*****! Tę to bym
    jebnął..."
    26.Zabraniam palenia i robienia setek zdjęć w trakcie szkolenia i integracji. W
    szczególności zakaz ten dotyczy Sebastiana. Jemu nie wolno dotykać aparatu w
    ogóle!
    27.Nie odbywamy długotrwałych i głośnych stosunków płciowych w pomieszczeniu, w
    którym przebywają jeszcze inne, postronne osoby, które pragną odpocząć.
    28.Nie obraŜamy się wzajemnie i nie snujemy głupawych opowieści o rezultatach
    nieudanych eksperymentów niemieckich na ludności polskiej
    29. Przed rozpoczęciem darcia mordy z treścią, która ma zachęcić napotkaną kobietę do
    natychmiastowego odbycia stosunku płciowego, naleŜy się rozejrzeć i oszacować
    audytorium. Naprawdę nie wszyscy mają ochotę tego słuchać.
    Zdaję sobie sprawę z faktu, iŜ powyŜej podjęte sprawy nie wyczerpują bardzo szerokiego
    wachlarza Waszych moŜliwości. JednakŜe jeŜeli narobicie sobie i mnie wstydu i
    zaprezentujemy się w obliczu koleŜanek i kolegów z grupy A*****R, nie jako zgrany
    kolektyw sympatycznych ludzi, lecz jako banda wyzutych z resztek człowieczeństwa,
    Żzezwierzęconych skurwysynów i pijaków, to długo nie będzie Żadnego wyjazdowego
    szkolenia.


    Anatol ;D

  5. #95
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    O w mordę . Nie mów że to naprawdę. :x
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #96
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    O w mordę . Nie mów że to naprawdę. :x
    O tak, na prawdę.

    U mnie w firmie szef to rozesłał nam na maile, ale w odrobinę krótszej formie - oczywiście jako przykład co można dostać od zarządu ;D
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #97
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    http://www.joemonster.org/art/9219/P...posiadacza_BMW

    haha tak czytam i myślę co za idiota taką anegdotę zrobił ale podpis mówi wszystko za siebie :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #98
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    http://www.joemonster.org/art/9219/Portret_typowego_posiadacza_BMW

    haha tak czytam i myślę co za idiota taką anegdotę zrobił ale podpis mówi wszystko za siebie :D
    Stare i wielokrotnie poruszane (tez na Twoim ukochanym do bólu forum ;D ) na forach i idiotycznych serwisach typu interii czy onetu.
    No ale zawsze można sie rozbawić wracając to tak głębokich przemysleń jakiegoś półgłówka.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #99
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    aha sorki :) w tym temacie chyba nikt się nie obrazi, że coś powieliłem :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #100
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    aha sorki :) w tym temacie chyba nikt się nie obrazi, że coś powieliłem :)
    Najwyżej dostaniesz od Wika ostrzeżenie za zaśmiecanie JEGO tematu.... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •