Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: 730d kujawsko pomorskie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    19
    BMW
    E65 745d 2006r
    Skąd
    Barlinek

    Post 730d kujawsko pomorskie

    Witam, proszę o opinię... może ktoś już oglądał albo obejrzałby?

    http://otomoto.pl/bmw-730-e65-66-d-p...C36526857.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Autko bardzo ładne na zdjęciach, bardzo dobre wyposażenie jak na diesla oraz cena "okazyjna".

    Brak informacji "bezwypadkowy" - zadzwoń, zapytaj dlaczego.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    19
    BMW
    E65 745d 2006r
    Skąd
    Barlinek
    Dzwoniłem i mam info, że auto było malowane, za kadencji właściciela zderzaki i błotnik ale i wcześniej co nieco... Ogólnie mi to nie przeszkadza, oby nie był ulepiony z dwóch i zostawiał dwa ślady nie cztery. Rozkodowałem vin i wyposażenie się jakby zgadza... Dla tego właśnie auta się tutaj zarejestrowałem bo szukałem wcześniej e60 ale ten egzemplarz ma wszystko tak "po mojemu". Trochę się obawiam żeby nie wtopić... ale czasem po co przepłacać. Doradźcie ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Vasyl ogladaj. Ubij cene i jesli malowanie nie bylo spowodowane drzewem w aucie i jest to zrobione profesjonalnie to nie jest zadna wada i mozna kupowac.

    Wypas tak jak pisze Arman masz niemaly jak na 3.0D.

    Autko na fotkach wyglada tak ze napewno jakbym szukal to bym pojechal zlukac w realu.

    Z Barlinka masz ok 250km wiec wrazie co nie poplyniesz worka kasy.

    Pozdro.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Koledzy z tym wypasem to nie przesadzajmy.....co ona ma takiego ekstra oprócz wentyli??? Jeżeli to jest "full wypas" to mój diesel to "ultra full wypas" ;-) Jak tak patrzę na 7er w SL to wygląda ona bardzo ale to bardzo smutno i ciemno....no zajebiście mi to nie pasuje do 7er (nie krzyczcie na mnie za mocno bo to moje zdanie;-)). Rzeczywiście wygląda świeżo no ale wiemy że lakier nowy więc to nie dziwne. Bardzo wzmożona czujność przy oględzinach zalecana żeby później nie było płaczu że 7er się sypie......Może cena dlatego atrakcyjna bo powiązana z tymi "obcierkami" zderzaków.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Koledzy z tym wypasem to nie przesadzajmy.....co ona ma takiego ekstra oprócz wentyli??? Jeżeli to jest "full wypas" to mój diesel to "ultra full wypas" ;-) Jak tak patrzę na 7er w SL to wygląda ona bardzo ale to bardzo smutno i ciemno....no zajebiście mi to nie pasuje do 7er (nie krzyczcie na mnie za mocno bo to moje zdanie;-)). Rzeczywiście wygląda świeżo no ale wiemy że lakier nowy więc to nie dziwne. Bardzo wzmożona czujność przy oględzinach zalecana żeby później nie było płaczu że 7er się sypie......Może cena dlatego atrakcyjna bo powiązana z tymi "obcierkami" zderzaków.
    MC1 cena nie jest atrakcyjna tylko normalna za ten rocznin.

    Wiekszosc 730D jakie widzialem nie miala nawet wentyli.
    Moja ex e65 745i w porownaniu do tej to byl dopiero golas :)

    Lakier jak zrobiony metoda nie garazowa to tylko plus - przynajmniej dla mnie bo i tak pewnie zaraz bym malowal...

    Na zdjeciu srodka widac ze brak zaslepki na srobke w panelu drzwiowym pasazera.
    Klapka od zmieniarki w desce jest albo otwarta albo cos z nia nie tak.

    Nie czepialem sie szczegolow bo to nie nowe auto.

    Full wypas pisze 99% sprzedajacych wiec na to nie zwrazam uwagi.

    Dalej mysle ze warto zlukac. Napewno cos sie urwie z ceny. Tylko dokladnie sprawdzic czy auto nie miale dzwona bo to jedyna niewiadoma w tym przypadku.

    Pzdr.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    19
    BMW
    E65 745d 2006r
    Skąd
    Barlinek
    @MC1: Shadow Line to właśnie główny plus tego egzemplarza jak dla mnie, do tego czarny kolor i czarne wnętrze... dlatego mi się tak podoba. Jeszcze na zimę pomalowałbym te felgi na czarno a na lato pomyślał o ciut większych ale srebrnych... już się rozpędziłem z tym wybieganiem w przyszłość hehe ale tak to widzę, kwestia gustu.

    @pokolacji: Słuszna uwaga i tutaj nasuwa się kolejne pytanie czy aby coś nie było tak? Bo Sprzedający powiedział, że zmienił wnętrze z brązowego na czarne a po VIN-ie wychodzi czarne... Z tym malowaniem też tak mam, że i tak bym robił, już jedno auto malowałem bo chciałem ładne, nowe też już miałem bo lubię kiedy wszystko jest perfekcyjne w aucie ale wszystko ma swoje plusy i minusy.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cena normalna? Cena będzie normalna kiedy dostaniemy za to "normalne" auto, cokolwiek to znaczy.
    Ja swoją sprzedaje/wystawiam za 66.900zl i wiem co za takie pieniądze oferuje, wiec jeśli za te pieniądze można juz kupić bezwypadkowe i zadbane E65 po FL to cena mam grubo z kosmosu. Niech ktoś pojedzie na oględziny tego auta, ktoś kto jest zainteresowany kupnem najlepiej i niech oceni, co prawda w żaden sposób wpływu to na moja cenę nie będzie miało, ale może zacznę wierzyć w cuda i zejdę na ziemie :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Vasyl spoko to Tobie ma się podobać ;-) Tak sobie myślę i jakoś coraz bardziej mi się nie podoba ilość rzeczy które tam są "kombinowane" (świeży lakier, wymiana środka).......tak wiem że są osoby które kupują samochód a później wkładają mnóstwo pieniędzy dla tzw swojego kaprysu i wymieniają np. środek na inny kolor czy też lakierują cały samochód za mnóstwo kasy nie z powodu dzwona a dlatego że jest na nim parę rysek.....ale mimo to zbyt dużo modów to jakoś tak coś nie halo jak dla mnie.

    A co do ceny to polift za 40 tysi w "super" stanie to jednak mimo wszystko dobra lub bardzo dobra cena.....
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    @MC1 to auto kosztuje ponad 47tys a nie jak piszesz 40tys. Nigdzie tez nie jest napisane ze jest w super stanie.
    Za normalny stan auta z tego rocznika cena jest normalna.

    @Arman jesli masz rocznik 2005 i chcesz 66900zl to cena kosmos.

    Nigdy nie zaplacilbym tyle za e65 w tym roczniku i pewnie nie latwo bedzie sprzedac no ale to twoja sprawa wiec powodzenia.

    @Vasyl dokladnie to tylko w realu da sie ocenic. Faktycznie tak jak pisze MC1 troche duzo tych kombinacji... ale bez macania ciezko okreslic.

    A to ze da sie kupic ladna e65 po lifcie za niecale 50tys to wiem np. z tad ze jakis czas temu sprzedawal w Barlinku Kolega czarne e65 w bardzo ladnym stanie za taka wlasnie kase. Nie bede mowil nazwiska po pewnie znasz :)
    Pozdro.

Podobne wątki

  1. Pomorskie spoty 7er
    Przez cichygda w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 21:44
  2. kujawsko-pomorskie
    Przez ciuciugd w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-08-2015, 21:49
  3. Kujawsko - Pomorskie: Toruń - Bydgoszcz
    Przez djbinek w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 09:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •