Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wiatm, szukam 7er

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    10
    BMW
    e38 728iA '01
    Skąd
    MMz

    Post Wiatm, szukam 7er

    Witam,
    Szukam limuzyny z końca lat 90/początku 2000 z benzynowym silnikiem, w kręgu moich zainteresowań jest a6, a8, gs, ls, 7er, 5er, legend, ale nie ukrywam że 7er najbardziej mi się podoba.
    Oglądałem wstępnie już jedną 728i, '99 ponad 300k przebiegu, cena troche ponad 20k zł, niedawno sprowadzona, ogólnie mi się podobała, ale nadal się zastanawiam, czy warto się na nią zdecydować.
    Mam pytania:
    1. Czy za szybą powinien być nr VIN? W tym egzemplarzu jest wycięcie (na dole szyby) ale nr tam żadnego nie ma. Co to może oznaczać?
    2. Nawiewy ledwo dmuchały mimo ustawienia na max, po włączeniu klimatyzacji minimalna poprawa (wiatrak trochę 'terkotał' na początku). Wystarczy zmienić filtr kabinowy? czy trzeba rozwalać pół deski rozdzielczej, aby wymienić dmuchawę/sterowanie nią?
    3. No i to co najbardziej zaniepokoiło - 'masło' pod korkiem oleju. Z tego co właściciel mówił, auto mało jeździło. Ostatnio temperatury nie za wysokie i dosyć wilgotno więc nie wiem czy to powinno niepokoić. Z rury podczas przygazowania żadnego dymu tylko normalny zapach spalin. Ale jakby jednak to była głowica/uszczelka to jakich kosztów mogę się spodziewać?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Powitać! Za szybą może nie być tabliczki z Vin-em,nawiew może źle chodzić przez filtry pyłkowe i można to sprawdzić wywalając je z puszek bo może też być inna przyczyna ,"masło" na korku może być spowodowane małymi przebiegami jeżeli jest w małych ilościach co prawda u mnie nawet przy użytkowaniu wokół komina nie zauważyłem.
    Zakup używanego auta to zawsze troszkę ryzyka zwłaszcza tych świeżo sprowadzonych ale to moje zdanie.
    Chcesz kupić 728 w fajnym stanie możesz rozważyć moją : http://bingoautohandel.otomoto.pl/bm...C36069713.html.
    Powodzenia.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam.
    Ad1. U mnie nie ma
    Ad2. Niesadze zeby to byly filtry
    Ad3. To normalne jesli auto malo jezdzilo.

    Bingo za ta kase raczej dlugo bedziesz sprzedawal swoje 7. Nie mowie ze stan i wypas sa nie adekwatne do kwoty. Tylko te projektory :)
    Pzdr

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    10
    BMW
    e38 728iA '01
    Skąd
    MMz
    Dzięki za odpowiedzi,
    Jeszcze chcę tą zobaczyć http://otomoto.pl/bmw-728-zadbany-C36326036.html słabsze wyposażenie niż w poprzedniej i rok starszy, ale wygląda też całkiem ładnie. Jako, że samochód jest w Warszawie to możliwe że jak mi się spodoba to chciałbym go zabrać na sprawdzenie do ASO. W ogóle tam takie auta też sprawdzają, czy za stare?

    Bingo - dzięki za ofertę, ale na razie szukam czegoś bliżej domu

    edit. jednak to ogłoszenie już nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez Marek Rybacki ; 01-04-2015 o 14:26

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    W ASO możesz sprawdzić każdy samochód niezależnie od wieku .Swoją drogą ciężko doszukać się zadbanej E38 :)

Podobne wątki

  1. [E32] Wiatm
    Przez makak w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 17:25
  2. [E32] Wiatm.
    Przez krzycholina w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 21:50
  3. [E38] Szukam E 38
    Przez Cyga w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 22:43
  4. 7er LONG do ślubu Warszawa -- szukam na 11.05.2013r.
    Przez hatecraft w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-04-2013, 14:24
  5. wiatm
    Przez ahmed34 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 18:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •