Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zaryglowane drzwi, włam do własnego samochodu?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica

    Zaryglowane drzwi, włam do własnego samochodu?

    Cześć panowie mam taki problem ze nie mogę otworzyć samochodu a mianowicie zacznę od początku. Wczoraj przed odłączeniem akumulatora(chciałem go naladowac) postanowiłem zostać w samochodzie, kiedy moja dziewczyna zamknęła drzwi kluczykiem od zewnątrz niechcący z alarmem (chciałem żeby wszytko było zamknięte mianowicie wlew paliwa ) ja chwile po tym odłączylem akumulator i otworzyłem drzwi kierowcy od wewnątrz wziąłem akumulator i wyszedłem zamykając drzwi kierowcy bez prądu. Dzisiaj rano idę do samochodu i nie mogę otworzyć drzwi, kluczyk w drzwiach kierowcy przeskakuje a w drzwiach pasażera kręci się prawie bez oporu. Znacie jakieś magiczne patenty żeby dostać się do wewnątrz?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    a dlaczego bagaznika kluczykiem nie otworzysz ? ;>

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica
    Zamek w bagażu jest zepsuty, ale swoją drogą co ma zamek w bagażniku do reszty?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    to gdzie jest akumulator w e32 pod maska pod siedzeniem czy w bagazniku ?;> sorry nie wiem nie mialem ;p probowales "troche bardziej" przekrecic kluczyk ?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    63
    BMW
    E 32 730 V8 92r ; E 34 520 90r
    Skąd
    lubelskie
    Jeśli byś otworzył bagażnik,to wtedy podajesz napięcie na lampkę oświetlenia w środku i normalnie otwierasz auto. Koledzy kombinowali też z podaniem prądu na lampkę tablicy rej.ale nie wiem z jakim skutkiem, poszukaj bo jest kilka tematów

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Zastosuj procedurę awaryjnego otwierania drzwi.

    Podnieść klamkę i wtedy przekręć kluczyk w zamku.

    Próbuj do bólu , sam tak otwierałem moja e32 jak padł aku i sie udało ,ale za którymś tam razem.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pietrek.
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    164
    BMW
    ex.e32,e34,e39. Obecnie E38 750iL+ E65 745i
    Skąd
    Szczecin
    Kolego Przerabiałem ten temat w e32 i e34. Tak jak koledzy pisali musisz podać napięcie. Mój sposób był taki że otwierałem maskę za pomocą długiego zakrzywionego druta. Delikatnie podważałem szybę (drzwi kierowcy), wkładałem drewnianego kołka następnie wsuwałem druta potem celowanie w rączkę i pociągniecie = maska otwarta :-)
    Pamiętam że raz użyłem drewnianego kija od szczotki do którego przykręciłem płaskownik który został zgięty pod kątem 90stopni. Jak odpalisz auto opuść szybę i popraw uszczelki aby były na swoim miejscu. W ten sposób otworzyłem swoje auto z 5 razy, za każdym razem zajmowało to mniej czasu ;-)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matiswidnica
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    178
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Świdnica
    No próbowałem z tym zamkiem kolo 50 razy i nic, jutro pobawie się dalej w otwieranie może tak jak piszesz pietrek , moje e32 lubi mi płakać figle i to zawsze w niedziele... No ale cóż ten typ tak ma, przynajmniej nie jest nudno

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Tez ostatnio nie moglismy otworzyc e32 po zimowaniu w garazu, udalo sie sie po awaryjnym otwieraniu z podniesiona klamka - znajdziesz filmik na YT

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1

    Post

    Może dla potomnych, bo temat już się zamknął - awaryjne otwieranie drzwi dot. drzwi pasażera nie kierowcy. Zawsze tak otwieram jak coś
    moja trzecia córka ... E32 750i.... już zabytek

Podobne wątki

  1. e38 zaryglowane
    Przez rdboy w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 22:18
  2. szarpanie samochodu
    Przez mogewszystko w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-07-2011, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •