Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: E65 730d Szczecin prośba o ocenę

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    29
    BMW
    BMW 7 e65 745
    Skąd
    Nowa Sól
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Kolego, przecinki, kropki, duże/małe litery.
    Zastosuj trochę interpunkcji, ogranij to pismo bo z całym szacunkiem ale tego czytać się nie da.
    nowa klawiatura ............ zwalniam i jest ok

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Widziałem, macałem, jeździłem, robiłem zdjęcia:



    schodzi klar - zderzak do malowania:

    zresztą czujniki pdc też przydałoby się od razu malnąć

    Kiedyś było czyszczone ale chyba nie ostatnio. Wycieków poważniejszych nie zauważyłem.




    na lewej stronie taki bąbel. Gdzieś z 8/2cm. Podobno ta strona była malowana w Niemczech


    Dach ładny bez wgniotek

    Wnętrze wskazuje na przebieg koło 250 000

    tylko ta kierownica wytarta strasznie








    Opony zimowe 18" nówki. Letnie 19" na słoneczkach raczej do wymiany (dziwny rozmiar z tyłu 295)

    Bagażnik też trochę już przeszedł.


    Hak nieoryginalny, zapas słoneczko

    sucho po obu stronach




    Drobne ryski na zderzaku


    Ogólnie Auto z zewnątrz na 4. Lakier w ostatnich latach po polerce. Świeci się, ale są drobne niedociągnięcia - ten bąbel, przedni zderzak.
    Wnętrze stan na 5-. Byłoby 5 gdyby nie dość mocno wytarta kierownica. Sam mam ten rocznik i 240k przebiegu a jest idealna.
    Pod maską kiedyś było myte, ale teraz widać dużo piasku itp więc wydaje mi się że w ostatnich miesiącach nie, ale diabli wiedzą ile auto stoi. Wycieków widocznych brak. Jeżeli są ślady to jakiś starych usuniętych w niewiadomym czasie.
    Zawieszenie pracuje raczej dobrze, żadne niepokojące odgłosy nie dotarły do mnie. Auto hamuje bez zarzutu, nie rzuca nim. Zbieżność ok.
    Szyber huczy, pewnie uszczelka do wymiany.
    Teraz gorsza wiadomość. Samochód ma fazy że nie chce jechać. Mimo wciśnięcia kickdowna, nawet na sporcie, prędkość wzrasta 1km/h na 1s. Po jakimś czasie znów jest ok, na automacie i na sporcie z kickdownem lub bez. A nagle znów nie chce jechać. Nie mam pojęcia co to. Może przepływomierz, może zepsuty pedał gazu, a może turbina się kończy (nie znam obiawów kończącej się turbiny bo autem z takim defektem nie jeździłem).

    Właściciel - młody przedsiębiorca prywatny. Parę lat starszy ode mnie. Dziwi mnie że ogólne pojęcie o motoryzacji ma a nie dziwiło go dziwne zachowanie auta.

    Dokumenty do auta raczej ok. Dwa kluczyki, brak plastikowego serwisowego.

    Navi nie sprawdzałem bo płyty nie było. Audio raczej ok, klima działa.
    Auto na starcie na zimnym silniku nie dymi, nie trzęsie. Przy przyśpieszaniu nie dymi. Przy gaszeniu wydaje mi się że trzęsie za mocno. Coprawda 3.0d w e38 miałem 4 lata temu, ale nie pamiętam aby były takie rzeczy.
    Skrzynia chodzi ok. Do góry płynnie, w dół też. Delikatne szarpnięcie przy zrzuceniu dwóch biegów w dół, ale wydaje mi się że to wina momentu obrotowego który mocno rośnie przy wrzucaniu biegu na wysokich obrotach.

    Moja ocena ogólna to 4. Igła to na pewno nie jest. Wyposażenie według mnie słabe, brak komfortów, tylnej klapy, drzwi i zderzak do roboty. Do 30k według mnie można ją wziąć, pod warunkiem sprawdzenia auta w serwisie co to jest ten brak mocy.

    Zdjęcia: https://plus.google.com/photos/10475...065?banner=pwa

    pozdrawiam!
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków

    Post

    Szacunek za poświęcony czas, za zdjęcia i za poważne podejście do sprawy, gdyby było więcej takich jak Ty to dużo chłopaków oszczędzało by swój czas i pieniądze.

    Ogólnie gdyby była to jakaś pestka, to raczej sprzedawca/właściciel by to ogarnął, bo raczej zdaję sobie sprawę z tego że nikt takiego auta nie kupi - mówię o tym przyśpieszaniu.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard

    Post

    właśnie powiem wam, że dziwnie właściciel zareagował, gdy Saillupus zwrócił mu na to uwagę wzruszył ramionami, kiedy zadzwoniłem po inspekcji kolegi że biorę ją jak spuści na drzwi i ogarnie, lub jeśli warsztat stwierdzi co z kickiem spuści też na to - stwierdził że jeden robiłby drzwi, a drugi - nie - bo się jeszcze kupy trzyma a zdjęcie mówi samo za siebie. Co do przyspieszenia - on nie jest mechanikiem i z tego nie żyje, a tego robił nie będzie więc podziękowałem za poświęcony czas i kontakt. Po dłuższym czasie oddzwonił że jednak zajedzie jutro z tym do warsztatu .... może te informacje przydadzą się innemu kupującemu, ja odpuszczam

    ps. zdjęcie numer 3 : fajna siódema w tle :)
    Ostatnio edytowane przez lemur69 ; 26-03-2015 o 06:01

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Szkoda ze nie masz dwa razy większego budżetu, wówczas z czystym sumieniem zaproponowałbym Ci mojego po lifta.

    Bo jak widzę i czytam co ludzie maja i co chcą opchnac, to głowa mała...

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard
    budżet miałbym ale szkoda mi trzymać 60 tysi pod chmurką, a 30 aż tak nie boli ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SajneK
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    241
    BMW
    E38 740D 2000r
    Skąd
    Warszawa
    W e38 takie zachowanie to zazwyczaj sterownik turbiny zawieszający się, ale nie wiem czy w e65 jest taka sama technologia... Generalnie to juz grubsza sprawa dlatego tego nie robił, jak znał się na autach to błagam - jak można nie zauwazyc ze czasami tira nie mozesz wyprzedzic i lecisz na czołówę? ;/

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Na pewno by to ogarnął, nawet dla własnego bezpieczeństwa.

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    BMW
    e65 750i
    Skąd
    Bialogard
    myślę podobnie ale nie ma co gdybać, obiecał się odezwać po wizycie u mechanika, napiszę na forum - może ktoś inny będzie zainteresowany kupnem to doczyta. ale właściciel stwierdził że sprzedał cayenne jeśli się nie myle, teraz sprzedaje bimera i kupuje 7er seri F, więc raczej wie jak powinno jeździć sprawne auto...

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Saillupus super oględziny, chyba do serwisu już nie trzeba jechać ;-).

    Ps: a w drugim planie jakaś Extra Petarda stoi :-)
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

Podobne wątki

  1. E65 730d Kielce prośba o ocenę
    Przez Bart87 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 20:26
  2. [E38] 730d prośba o ocenę
    Przez P@tryk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-08-2014, 12:33
  3. [E65/66] 730d Warszawa / Wrocław - Lift - Prośba o ocenę
    Przez Arman w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 24-12-2013, 16:53
  4. [E65/66] Prośba o ocenę e65 740i
    Przez dOOm_PL w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-02-2012, 13:34
  5. [e65] prośba o wstępną ocenę
    Przez szu730 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 10:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •