Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Witam - Szczurek UK

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar szczurek1-1
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    28
    BMW
    e65 735li
    Skąd
    UK

    Post Witam - Szczurek UK

    Hej jestem nowy,mam na imię Łukasz mieszkam w Anglii i od niedawna 3 miesięcy jestem posiadaczem pięknej e65 3,6 V8 .
    Będę wdzięczny za wszelką pomoc i porady.
    Oczywiście tez będę sie starał pomagac jak tylko potrafię. ..pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

    Jestem zainteresowany zmiana języka na Polski w menu ,jesli ktos wie cos wiecej w tym temacie prosze o pomoc....posiadam inpa i dis ale od nie dawna siedzę w tych programach więc sie dopiero uczę.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-03-2015 o 07:53 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam. Wklej fotki to zobaczymy czy taka piekna :)
    Inpa i dis nie ogarna zmiany jezyka w menu.
    Pzdr.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar szczurek1-1
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    28
    BMW
    e65 735li
    Skąd
    UK
    To wiem ale co ogarnia pisze z taptalk i jak wklejam foty to mi wywala zebym potwierdził meila robie to ale nue pomaga w czwartek koncze nocki wiec siąde do kompa i erzuce foty






    Chyba sie udalo






    ...a przy okazji... chciałbym usunac te tasmy ledowe z lamp bo wyglądają buracko...:D



    Takie info mi sie pojawia 2 -3 razy w miesiącu tylko na zimnym silniku i po kilkunastu sekundach znika.
    Moze ktos mial coś takiego bede wdzięczny

    ...a wogole cos więcej na temat auta to :
    Jeden właściciel ,od nowosci serwisowana w BMW w książce serwisowej jest 86000mil i tyle mialem na zegarze wiec mam nadzieje ze nie jest ni kombinowane z przebiegiem jest czysta zadbana wxsrodku niestety brak webasto i podgrzewania kietownicy...ale za to wentylację foteli ma i logic7 ktory calkiem dobrze gra :-) ..posiada.boczne roletki na szybach i na tylną szybe też:-)





    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-03-2015 o 07:54 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar szczurek1-1
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    28
    BMW
    e65 735li
    Skąd
    UK
    ...chyba istotną rzeczą jest ze posiadam lpg w aucie ,poprzedni właściciel założył. ..

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witam, sam nie ogarniesz PL menu, musisz samochód oddać do firmy lub umówić się żeby przyjechali do CIebie (jak będziesz w PL ;-)). Koszt ok 1500zł cały zestaw (zegary, navi, lektor PL). Pzdr
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar szczurek1-1
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    28
    BMW
    e65 735li
    Skąd
    UK
    Ogarnę sam spokojnie ale dzieki za radę:-) a w opocznie mozna to zrobic podobno za 800 ale mnie nie tyle jest potrzebne polskie menu co wiedza jak to zrobic pozdrawiam MC1

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Fajna czarnulka. Wywalil bym tasmy z przednich lamp. Projektory z drzwi i znaczki v8.
    No i prosi sie o ladne rolki :) bo szczegolnie z tylu kolko sie schowalo...
    Co do bledu to mialem takie info na wyswietlaczu jak mialem problemy z zaplonem.
    Pzdr.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar szczurek1-1
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    28
    BMW
    e65 735li
    Skąd
    UK
    Znaczki i tasmy napewno znikną i jeszcze mam hamski napis alpina naklejony na progu więc tez zniknie no a na felgi musze troche zaczekać bo za duzo wydadkow w ostatnim roku bylo a te ktos wsadzil od alpiny wiec na 100% je pogonie i wsadze inne bo wygląda kiepsko na nich...:-)

    Jutro bede sprawdzal cewki bo podobno moze byc tak jak ktoras cewka jest walnięta...ale dzięki za info i pozdr
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 26-03-2015 o 07:46 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez szczurek1-1 Zobacz posta
    Jutro bede sprawdzal cewki bo podobno moze byc tak jak ktoras cewka jest walnięta...ale dzięki za info i pozdr
    Nom tak jak ci pisalem u mnie wypadal zaplon na ktoryms garnku i wywalalo taki blad. Ja wtedy wymienilem cewki i swiece pokasowalem bledy i bylo oki.
    pzdr

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Szczurek, spolszczenia nie da się samemu zrobić bo trzeba zrobić całe tłumaczenie od początku tak jak zrobiła to firma która chce za to 1500 złotówek ;-). Samą navi można spolszczyć za 400zł.....przyjeżdża Pan na miejsce, zamienia czytnik który ma przygotowany i już ale to tylko navi bez zegarów i lektora PL. Wiem bo jakiś czas temu chciałem mieć PL menu ale stwierdziłem że 1,5 koła to trochę za dużo na taki kaprys ;-). No chyba, że się coś pozmieniało od tamtej pory bo było to ok rok temu.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •