Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ciekawe zatrzymanie na Zakopiance

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    195
    BMW
    BMW 735i
    Skąd
    Jordanów

    Ciekawe zatrzymanie na Zakopiance

    Jadę sobie na zakupy do krk i za Myślenicami jechał powoli radiowoz no to go myklem spokojnie a oni dali cynk no i przystawila sie do mnie cywilna vectra, Oczywiscie w 7er nie czuc predkosci i po chwili koles kozaczy mi lizakiem hehe to zapielem spokojnie pasy i zjchalem za nimi na zjazd oczywiescie z wrazenia gosc wyjxxxal vectra w kraweznik hahahaha wyszedl oczywiscie dokumenty itp i zapraszamy do auta. W vectrze pokaz filmu :) hehe no i zaczynamy dialog. Policjant pyta co tak niesmialo wyprzedzalem ten radiowoz hahaha. Potem gosc wyskakuje że zastanawiali sie czy mnie zatrzymywac bo nie wiedzieli czy jedzie prezydent czy premier hahahahhahahaha i pytaja sie mnie co robie itp i ze fajny samochod mam ale za szybko jezdze ile to pali ile ma koni i wogule super hahahahahahha no i 200zł 6pkt i mowi ze dowod odbiore sobie w urzedzie komunikacji czy gdzies tam za sciemnione szyby :/ ale dowod wynegocjowalem hehehehe na to wszystko po calej akcji zostawilem portwel u nich i dzwonie z krk na 997 ze kontrolowala mnie cywilna wectra i ze zostawilem tam portwel no to oni lacza sie z nimi i pyta sie koles ich czy przed chwila kontrolowali czarne bmw hahahahah a gosc zesrany odp ze tak a co sie stalo hahahahahahha ale niestety nie byli tak uprzejmi i nie przywiezli mi dokumentow do krk wiec powiedzialem im ze pojade do myslenic bez domumentow zeby nie bylo i niech zostawia na komisariacie:) naprawde porazka
    Only 7er
    Tylny Napęd Jest Jak Seks - Po Co Jezdzic Na Recznym Jak Mozna Dac W Piz..e :D

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin

    Re: Ciekawe zatrzymanie na Zakopiance

    Cytat Zamieszczone przez dowojciak
    ... oczywiescie z wrazenia gosc wyjxxxxxal vectra w kraweznik hahahaha
    ...

    Potem gosc wyskakuje że zastanawiali sie czy mnie zatrzymywac bo nie wiedzieli czy jedzie prezydent czy premier hahahahhahahaha...
    Za mocne ;D ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •