Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dystanse 5mm

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    317
    BMW
    E36 323i, E38 735i
    Skąd
    Bielsko-Biała

    Post Dystanse 5mm

    Takie szybkie pytanie.
    Przerabiał ktoś temat takich dystansów?
    Potrzebuję założyć takie coś na przód bo okazało się, że zastosowana u mnie kombinacja felg i opon lekko ociera mi bokiem opony o sprężynę i dolny talerzyk gwintu Lowteca przy większych obniżeniach.
    Pytam głównie o otwór centrujący bo wiadomo, że dystans 5 mm zabiera te milimetry właśnie z centrowania i tu pytanie czy w związku z tym nic złego się nie dzieje?
    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez KamilW Zobacz posta
    Takie szybkie pytanie.
    Przerabiał ktoś temat takich dystansów?
    Potrzebuję założyć takie coś na przód bo okazało się, że zastosowana u mnie kombinacja felg i opon lekko ociera mi bokiem opony o sprężynę i dolny talerzyk gwintu Lowteca przy większych obniżeniach.
    Pytam głównie o otwór centrujący bo wiadomo, że dystans 5 mm zabiera te milimetry właśnie z centrowania i tu pytanie czy w związku z tym nic złego się nie dzieje?
    Z góry dzięki za pomoc.
    5mm bezpiecznie nie założysz nie ma mozliwości aby były zrobione poprawnie 9.10 mm to min abyś miał wypust i wpust na osadzenie felgi na pierścieniu cenrujacym i z drugiej strony na tarcze hamulcową i tak jest to już ryzykowna grubość

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK

    Post

    ja mam na tyle, zwykle śruby i nic się nie dzieje, wcześniej miałem je w 3er przez 5 lat i nie miałem problemów ;)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •