Dużo czytam na temat E38, ale parę rzeczy gdzieś mi umknęło, a są dla mnie dość istotne. W związku z tym przed zakupem proszę*o troszkę*więcej informacji i doprecyzowanie. Nie chciałbym się*wpakować w poszukiwanie jednorożców, ale też przegapić*czegoś istotnego :)
1. Wiem,*że jest opcja podgrzewanej przedniej szyby. W szczególności chodzi o obszar parkowania wycieraczek. Czy była w tym modelu przednia szyba cała podgrzewana? Ewentualnie czy można taką*dosztukować?
2. Jeszcze przy okazji grzania - kierownica M-pakietowa nie ma ogrzewania. Czy łatwy jest przeszczep standardowej z ogrzewaniem?
3. DSC - przy autach w nie wyposażonych, czy jest jakaś ewolucja w zależności od rocznika? Kojarzy mi się, że gdzieś czytałem, że po lifcie jest ulepszona wersja.
4. Czy w E38 była opcja wentylowanych foteli?
5. Audio z DSP - czy gra dużo lepiej od standardu?
6. Czy do 750 można jakoś*w sensownym koszcie dorzucić mechaniczną szperę? Jakiś przeszczep z innego modelu bez zmiany przełożenia? Quaife robi kity, ale cena jest dość spora...

Na razie tyle, w razie czego będę dorzucał. Z góry dzięki za wszystkie merytoryczne wypowiedzi.