Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: M30, zdjęcie miski olejowej.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    50
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    GDYNIA

    M30, zdjęcie miski olejowej.

    Ile to roboty ? spodziewam się, że muszę opuścić wózek, tylko czy szykować się na jakieś wybitne utrudnienia ? pytam bo nie wiem na jaki czas roboty się przygotować, czy w 3 godz dam rade zdjąć i założyć z powrotem...

  2. #2
    Szczegolnych trudnosci nie ma.
    Jesli jestes obrotny i masz podnosnik, to powinienes dac rade w 3 godzinki, ale proponuje zarezerwowac nieco wiecej czasu...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    nie oszukujmy sie - ciasnota jest straszliwa, przymierzalismy sie do wyjecia misy w lecie bez zrzucania belki i generalnie jest to malo wykonalne - smok wadzi o mise i pewnie da sie to zrobic ale tylko odkrecajac silnik z poduszek a takiej motaniny juz sie nam nie chcialo robic wtedy

    tak czy inaczej powodzenia

  4. #4
    Oczywiscie ze trzeba opuscic belke. Bez dwoch zdan. Nie sciagalem belki calkiem, tylko wieszalem na amorkach. Po opuszczeniu beleczki pojdzie bez problemu

  5. #5
    a mnie się udało bez odkręcenia nawet 1 śrubki od belki :) odkręciłem poduchy popuściłem klamry chlodnicy i sruby od zbiorniczka wyrownawczego i silnik na max do góry poszło bez problemu choć naprawde było ciasno ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    50
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    GDYNIA
    nooo to muszę ogarnąć ten temat w najbliższym czasie bo niestety cieknie z uszczelki :/ ale będe robił na podnośniku wiec belka pójdzie niżej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •