Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Witam Wszystkich

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    42
    BMW
    e38 728iA, e34 520i, MB W123 240D, W124 200, W124 250d x2
    Skąd
    Będzin

    Post Witam Wszystkich

    Witam serdecznie wszystkich

    Mam na imię Miłosz, pochodzę z Częstochowy, a mieszkam w Będzinie.

    Swoją wieloletnią przygodę z motoryzacją zacząłem jako s.zczyl od Warszawy , a potem było już e30

    Potem na wiele, wiele lat wskoczyłem w produkty Daimler-Benz i słowa złego na nie nie powiem. Od zawsze jedynymi 2 słusznymi i godnymi siebie markami samochodów były dla mnie BMW i Mercedes. Od 2003 jeżdżę z żoną MB ale zawsze jakoś ciągneło mnie do BMW, szczególnie klasyków czyli e34, e32.

    Od paru lat miałem zagwozdkę na kupienie sobie jakiegoś oldtimera na niedzielny lans. Prawie kupiłem e28 520i ale transport do domciu okazał się większą przeszkodą i ślepy los chciał, że pod wiatą zawitała "beczka" czyli legendarny Mercedes W123. Nie żałuję wyboru. W chwili obecnej jest przywracany do dawnego blasku.

    Żonie po ostatniej klasie C zaproponowałem e39. Z racji, że na miasto kobiecie motór m52b20 aż nadto więc wybór padł na tą wersję silnikową i dzwięk R6 jest, a spalanie na iluzorycznym poziomie. Żona w swojej e39 jest zakochana i nie zamieni na nic innego.

    Mnie e39 też się bardzo podoba ale przy moim wzroscie - 192 cm.n.p.m nie bardzo się w tym aucie czuję. Sam dosiadam W210 czyli "okularnika" - auto dokładnie tej samej klasy i z tego samego okresu produkcji co e39 ale komfort za kierą, ilość miejsca na boki oraz na nogi deklasuje e39.
    Z tego powodu zacząłem szukać e38. Niedawo przejechałem się taką poliftową igiełką 728iA i tu się czułem naprawdę komfortowo. Miejsca w środku mnóstwo, linia auta piękna i klasyczna. Cenowo już też nie wyrywa z butów.

    Wiem, że wielu z Was wyskoczy, że jedyny politycznie poprawny to M62B44 ale pragmatyzm (koszta ew. remontów i samego utrzymania + prostota silnika) popchnie mnie do zakupu 728iA, choć tego automatu się trochę obawiam ale moim zdaniem manual takiej prestiżowej limuzynie nie przystoi. Jak ktoś chce powachlować to niech kupi 3er, 5er. W takim aucie to tylko automat, choć manual szybszy i teoretycznie mniej awaryjny.

    Mam nadzięję, że niedługo stanę się użytkownikiem "pełną gębą" tego szanownego forum czyli zawita u mnie 7er.

    Jeszcze raz witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam!!!

    Miłosz
    Ostatnio edytowane przez Milosh ; 14-03-2015 o 22:58

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    witam i życzę szybkiego kupna 7er ;)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    42
    BMW
    e38 728iA, e34 520i, MB W123 240D, W124 200, W124 250d x2
    Skąd
    Będzin
    Kupno 7er jest dla mnie sprawą wagi państwowej :)) a tak na serio to jest już upatrzona sztuka z malutkim przebiegiem 220tkm, ktory potwierdzilem tel. w DE, zreszta stan auta nie pozostawia nic do krecenia nosem. Srodek praktycznie fabryczny.

    Z minusow to gwizda odma jak sie odkreci korek - wiadomo do ogarniecia, servotronic nie dziala - tylko tryb autostradowy czyli na postoju troche ciezko , no i ta skrzynia 5HP19 - ten egzemplarz zmienia biegi idealnie. Zmienia sie tylko dzwiek silnika, zadnych kinetycznych odczuc brak, czyli zero szarpniec. Trza by sie autkiem troche przejechac coby sie skrzynia rozgrzala i wtedy zobaczyc co i jak. Na chwile obecna sie nie dalo bo auto na obcych blachach i nieubezpieczone. Wlasciciel nie bedzie niepotrzebnie ryzykowal, a ja go nie zmusze.

    Cos tam wyczytalem, ze te 5HP19 nie sa jakies mega twarde. Na tym forum po uzyciu szukajki i hasle 5hp19 tez za duzo nie wyskakuje - raptem 4 posty nie do konca zwiazanie z tematyka.
    Ostatnio edytowane przez Milosh ; 15-03-2015 o 01:01

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    42
    BMW
    e38 728iA, e34 520i, MB W123 240D, W124 200, W124 250d x2
    Skąd
    Będzin
    K U P I Ł E M !!!!

    Mega sztukę (choć NIBY TYLKO 728i) ale jaką :)

    Foty się ładują na serwer. Jak się zapodadzą to wstawie linka
    Ostatnio edytowane przez Milosh ; 16-03-2015 o 00:40

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Fajnie ze udalo sie kupic zadbana sztuke... 2.8 demonem predkosci nie jest ale do normalnej jazdy spokojnie wystarczy...
    Czekamy na fotki.
    Pzdr.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    42
    BMW
    e38 728iA, e34 520i, MB W123 240D, W124 200, W124 250d x2
    Skąd
    Będzin

    Post

    Wciąż pijany ze szczęścia zapodaję foty sprzed zakupu, kiedy to podchodziłem do niej jak pies do jeża (spodobała mi się natychmiast ale cena była zabójcza).

    Wziąłem chłopa na przeczekanie choć stąpałem po cienkim lodzie bo ktoś mógł ją kupić ale kupiłem ja JA! :)))))

    W sumie wczoraj miałem jeden z lepszych dni w życiu. Serdecznemu koledze utargowałem przy zakupie działki 4500 zł, a podczas zakupu BMW utargowałem sobie 3000zł :))). Taki deal nie trafia się często (dla mnie to są duże kwoty)

    A oto fotki.

    Wszystkie szpary można mierzyć suwmiarką. Lakier ori. Jedyna korozja na tylnej klapie widoczna na fotce. Podłoga i zbiornik paliwa wzorowe.

    Auto trza bedzie przerejestrować. Wczoraj z duszą na ramieniu przejechałem nim po zakupie bez paliwa i ubezpieczenia do domu, na szczęście to tylko 4km. Sprzęt już u mnie w garażyku :)))) i już opity :) (z właścicielem nowo zakupionej posesji :)



    https://www.dropbox.com/sc/hbr2lbghq...t9NCbaVk3q30Xa

    Oglądajcie i wytykajcie mankamenty. Dla mnie optycznie 100% oryginał. Z VIN sie wszystko zgadza.

    Serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie
    Ostatnio edytowane przez Milosh ; 16-03-2015 o 12:40

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M



    Miłosz nie pij, bo wklejasz podwójnie posty :)

    i zalej go w końcu za 50 zł bo "ŻYD" daje tak po oczach że masakra


    Masz tam pod postem EDYTUJ POST - używaj tego jak chcesz coś dopisać,zmienić,wyrzucić itd :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 16-03-2015 o 09:21
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Autko wyglada zdrowo. Fajny stan i dobra baza do modow :) wypasu ma troche nie wiele ale wszystko da sie zrobic :)
    Zadowolenia zycze.
    Pzdr

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    42
    BMW
    e38 728iA, e34 520i, MB W123 240D, W124 200, W124 250d x2
    Skąd
    Będzin
    Adaś na opcje edytuj post wpadlem ale tam nie ma nigdzie usun post jak na innych forach. To co jak sie post zdubluje to tak musi zostac?????

    Co do auta to wypas moze dupy Wam nie urwie ale w porownaniu do moich poprzednich aut wypas ma rodem z NASA.

    W kwestii swiecacego zyda to byl wczoraj zalany wlasnie za 50zl ale krzywo stal i komp. tak przeliczyl.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich !
    Przez Damian434 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 17:53
  2. [E32] Witam wszystkich
    Przez Maćko w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 11:10
  3. Witam wszystkich
    Przez AdrianLWC w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 19:40
  4. Witam wszystkich
    Przez lewy011 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •