Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: [e32] wołowego 735i o imieniu Arlene :)

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    zapoznałem się z regulaminem i za takie rzeczy myjnia nie ponosi odpowiedzialności.. rada na przyszłość - regulamin pierwsza do sprawdzenia rzecz.

    kusiło mnie imię Christine, ale nie chciałem wywoływać wilka z lasu ;)

    a moja miłość do Novy obudziła sie właśnie po popatrzeniu na czarny mat z czaszką na masce ;) świetny film..

    wieści z dziś - problemy z lampami ;/ pourywane zaczepy. pozostaje zakup nowych, albo chałtura poxyliną :/ która chyba tymczasowo będzie musiała wystarczyć.

    zdjęcia wnętrza (uważałem żeby nie było widać podsufitki ;P)





    dziś zamówiłem już halogeny i kratki plastikowe do zderzaka. u mnie były połamane :( ale to chyba koniec napraw na ten miesiąc.

  2. #32
    Super wnętrze :)
    A co do myjni, to nie wiem jaki oni tam regulamin mają, ale się po prostu nie znają na swojej pracy. Dla mnie ktoś, kto pracuje na myjni, powinien wiedzieć, że tak samo jak nie myję sie auta szczotką drucianą, to nie pierze się podsufitki. Ja bym nie popuścił. Nawet jeśli na Twoje wyraźne rządanie wyprali ją, to powinni Cię wcześniej poinformować że istnieje ryzyko i to całkiem duże odklejenia się (w BMW praktycznie zawsze po wypraniu tak się dzieje). Swego czasu chciałem sobie wyprać wnętrze w E34 i byłem na 5-6 myjniach w Krakowie i w każdej na wstępie mi powiedzieli, że podłoga, fotele i kanapa OK, ale że za boczki i podufitkę się nie zabierają bo na 100% się odklei i co najwyżej mogą spróbowac delikatnie na wilgotno je przetrzeć. Z chęcią bym przestudiował z moim prawnikiem ten ich regulamin...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Witam, witam :)

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    nowe fotki, robione na kacu wiec niezbyt profesjonalne, ale zawsze jakieś :)
    jeszcze widac pogniecione drzwi - już zrobione :)



    <- tu się wbiło coś w kadr ;), ale wgnioty widać :(

    <- przyczajona (brakująca kratka lezy w bagażniku)

    <- widać nowe lampy (tak, są fatalnie ustawione długie, mijania zresztą też nie najlepiej, ale pękło mocowanie jedno przy montażu... :/)

  5. #35
    No to powiem Ci że na kacu robisz fotki nie gorsze niż na trzeźwo więc luz ;D
    Ale do ładnego autka nie trzeba specjalnych zdolności ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    haha, dziekuję, ale różnica polega głównie w aparacie - k800i vs. nikon d60 ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •