Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: [e32] wołowego 735i o imieniu Arlene :)

  1. #21
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Welcome ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    50
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    GDYNIA
    Siemka !

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    no to może zrelacjonuje postępy z moją Arlene.

    myjnia była. żeby nie brudzić oryginalnych dywaników, Arlene dostała nowe, gumowe, co jest zdecydowanie in plus, ale wyszły nieprzyjemne rdzawe zacieki na tapicerce w nogach pasażera za kierowcą, nie usuwalne przebarwienia na podłokietnikach, i przez mycie odkleiła się podsufitka :(

    myjnia dobitnie ujawniła stan lakieru - oryginalny wszędzie, i wszędzie jednakowo matowy i porysowany. trzeba będzie odświeżyć, zamówić polerkę, i jakieś uzupełnianie ubytków? w paru miejscach są dosyć duże obicia, odpryski, aż do podkładu.

    trzeba będzie również po założeniu alarmu odwiedzić tapicera - obszycie kierownicy, regeneracja skór i przyklejenie podsufitki. komunikat "brake linings" każe wymienić też klocki, a przynajmniej skontrolować ich stan i obecność czujników. do tego prawdopodobnie spadł wężyk od spryskiwaczy reflektorów, i trzeba dokupić tą chromowaną osłonkę spryskiwacza na stronę pasażera, bo jej brak.

    brak też tych plastikowych kratek w zderzaku pod rejestracją, np, tych między halogenami. gdzie można takie dostać? ASO?

    na wiosnę zrobimy wymianę wszystkich płynów, "remoncik" klimatyzacji, i może nowe reflektory - założyłem skromne ksenony o barwie 5000 i nie świecą tak jak się spodziewałem (myślę że to przez matowe odbłyśniki i szkło - jestem w błędzie?) a do tego spowodowały komunikat "low beam", i nie wiem jak się go pozbyć.

    eh, trochę pracy jest, ale bez pracy nie ma kołaczy :)

    jakieś rady?

    pozdrawiam!

  5. #25
    Witam!! Widzę że dość kompleksowo zabierasz się za za swoją Bunię. Fajna sztuka z niej będzie jak skończysz ;d Zapodaj tylko jakieś fotki wnętrza. A co do podsufitki, to generalnie nigdy się jej nie pierze, bo prawie zawsze się odkleja. No ale mądy Polak... Tak na przyszłość, polecam preparat w sprayu "Piana do tapicerki" np. firmy Berner. Jest idealna do podsufitki, materiałowych boczków i wszystkiego co może się odkleić po praniu.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    nie wiedziałem o tym, że się nie pierze. myślałem ze to myjnia powinna wiedzieć.

    no trudno coś się poradzi. a za ten specyfik dzięki - wypróbuje jak się mi coś pobrudzi ;)

    no taki remont to marzenie od dawna, jeszcze jak chciałem sprowadzić z ameryki Chevroleta Nove 1968-72 (o takiego! i inne ujęcie) i wyremontować, ale niestety za mały budżet :( mały na tyle że remont Arlene bedzie trwał pewnie dosyc długo ;)

    narazie wypunktowałem sobie dosyć ogólną listę rzeczy do poprawek, i wyszło, bagatela 40 pozycji ;)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    Witam. i również się melduje e32. jestem od niedawna na forum i muszę przyznać ze kilka poważnych problemów rozwiązałem dzięki kolegom.
    klims

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez klimas70
    Witam. i również się melduje e32. jestem od niedawna na forum i muszę przyznać ze kilka poważnych problemów rozwiązałem dzięki kolegom.

    Cieszymy się z tego powodu .... lecz chyba nie dokońca przestudiowałeś regulamin.....

    Zapraszam do Działu PRZEDSTAW SIĘ --------------------->

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Witam pasjonata bmw i jego Arlene(dobrze,że nie Christine ;) ),widzę,że praca idzie pełną parą i dobrze,bo e32 powoli odchodzi w zapomnienie,coraz więcej osób przesiada się na nowsze modele.Chevy Nova to super auto szczególnie w czarnym macie ;) ,ale oprócz pięknego dzwięku i klasycznego wyglądu e32 jest o wiele lepsze :)

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    nie wiedziałem o tym, że się nie pierze. myślałem ze to myjnia powinna wiedzieć.
    Powiem szczerze że mam trochę wspólnego z tą branżą no i generalnie myjnia powinna to wiedzieć. U mnie do czyszczenia podsufitki i materiałowych boczków używamy tylko tej piany, żadnego prania bo do mocowania tych elementów stosuje sie kleju który przy kontakcie z wodą po prostu puszcza i materiał momentalnie odpada. Ja bym cisnął do gości którzy Ci to prali żeby płacili za ponowne przyklejanie
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •