Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: szarpniecie z 1 na 2

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar kapsel
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    20
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Manchester
    Moje poprzednie auto to Mercedes W210.Jezdzilem nim prawie 8 lat i przejechalem ponad 120 tys.W tej chwili ma okolo 270tys przebiegu.Jezeli chodzi o skrzynie to nawet o niej nie myslalem (nie mialem powodu bo przez te lata wszysko dzialalo jak nalezy) Jestem troche zly, bo kupilem tak wypasiona fure jak E65 i zaczalem z nia przygode od zle dzialajacej skrzyni. Sory chlopaki ale musialem to z siebie wyrzucic

  2. #22
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Nie masz co porównywać starego merca do BMW, tutaj będziesz dużo częściej sięgał do portfela. Gdyby nie blacha to W210 było świetnym autem.
    pozdrawiam Bartek

  3. #23
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez kapsel Zobacz posta
    Moje poprzednie auto to Mercedes W210.Jezdzilem nim prawie 8 lat i przejechalem ponad 120 tys.W tej chwili ma okolo 270tys przebiegu.Jezeli chodzi o skrzynie to nawet o niej nie myslalem (nie mialem powodu bo przez te lata wszysko dzialalo jak nalezy) Jestem troche zly, bo kupilem tak wypasiona fure jak E65 i zaczalem z nia przygode od zle dzialajacej skrzyni. Sory chlopaki ale musialem to z siebie wyrzucic

    Jesteś książkowym przykładem człowieka kupującego +/_ 10l BMW i myślącego że nic nie trzeba będzie robić
    Fakt e65 mimo nastu lat ma świeżość i wygląda na nowsze niż jest :) ale czasem trzeba coś zrobić zwłaszcza jak kupowało się od kogoś kto średnio bądź w ogóle nie dbał o autko
    Porównanie starego Merca to nie ta liga - stare auta nawet bez oleju mogły jeździć i też było - w e65 wszystko musi być sprawne inaczej będą kłopoty
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Z drugiej strony pełno jeździ e65 gdzie kontrolki szaleją a błędów masa i . . i jeżdżą :p
    Chociaż podziwiam właścicieli. Mnie szlak trafia jak mi pika ze nam mało płynu do spryskiwaczy a co dopiero coś innego :p

  5. #25
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Z drugiej strony pełno jeździ e65 gdzie kontrolki szaleją a błędów masa i . . i jeżdżą :p :p
    Bo to tylko info że coś nie jest halo w aucie, a nie przyczyna że auto stoi i amen - czasem żałuje, bo jak by tak było, nie było by tylu szrotów jeżdżących właśnie z ilomaś błędami i jeżdżą aż auto faktycznie stanie a potem ktoś kupuje takie auto i łapie się za głowę ile trzeba zainwestować aby jako tako jeździło


    My jako powiedzmy użytkownicy z sercem mamy inną (wrażliwszą) percepcje na błędy od reszty użytkowników
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #26
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Odebrałem auto z warsztatu.

    Wymieniony został tylko łącznik wału. Podpora została oryginalna, bo nie jest uszkodzona. Przejechałem na razie tylko około 7km (warsztat -> praca). Pierwsze wrażenie: brak "efektu wagonowego" i od razu reaguje na gaz, ale to drugie wymaga raczej dłuższego pojeżdżenia tu i tam. Został jeszcze test przy większych prędkościach, ale tym to już się na AOW zajmę ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    fajnie ze u ciebie sie udalo ale miales calkiem inne objawy i mieszasz tylko koledze w temacie... chociaz w s umie oba prawie zostaly rozwiazane ;s

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Sorry za off topic ale ile kosztowal ten zabieg bo u mnie jest jakiś wyciek podobno z walu wiec mozliwe ze koszty moga byc podobne.

  9. #29
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez kierzko Zobacz posta
    fajnie ze u ciebie sie udalo ale miales calkiem inne objawy i mieszasz tylko koledze w temacie... chociaz w s umie oba prawie zostaly rozwiazane ;s
    No właśnie nie zostało jednoznacznie stwierdzone, czy to od łącznika, czy od konwertera.

    Lukas odpowiedź masz na prv jak coś.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Sorry za off topic ale ile kosztowal ten zabieg bo u mnie jest jakiś wyciek podobno z walu wiec mozliwe ze koszty moga byc podobne.
    jak juz masz wyciek to pewnie z uszczelniacza ale to i tak skrzynie trzeba zrzucic a sam uszczelniacz walu kosztowal do E38 cos okolo 160 zl ;>
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    No właśnie nie zostało jednoznacznie stwierdzone, czy to od łącznika, czy od konwertera.

    Lukas odpowiedź masz na prv jak coś.
    wy dwie rozne sytuacje opisywaliscie wiec mozna powiedziec ze jednoznacznie... ;]
    Ostatnio edytowane przez kierzko ; 05-03-2015 o 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •