Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [ pozostale] uszczelka podszybia

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    [ pozostale] uszczelka podszybia

    Mam pytanie gdzie mogę dostać taką uszczelkę i ile może kosztować bo starą mam już w ciężkim stanie

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Serwis innych nie ma ,cena około 160 zł

  3. #3
    Tylko ASO. Nie robią zamienników. Koszt jak wyżej ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Przeciez mozna to zalatwic tanszym sposobem (tak jak z polerowaniem szkiel reflektora). Nie lepiej przykleic zamiast sparcialej gumy paski dentki ? Guma bedzie jak nowa za pare zl + superglue :)
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mavic
    Przeciez mozna to zalatwic tanszym sposobem (tak jak z polerowaniem szkiel reflektora). Nie lepiej przykleic zamiast sparcialej gumy paski dentki ? Guma bedzie jak nowa za pare zl + superglue :)

    :/

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez mavic
    Przeciez mozna to zalatwic tanszym sposobem (tak jak z polerowaniem szkiel reflektora). Nie lepiej przykleic zamiast sparcialej gumy paski dentki ? Guma bedzie jak nowa za pare zl + superglue :)

    > to kiedy kleisz ? jak tak zrobisz zapodaj fotki ,popatrzymy i sie pośmiejemy :hah:

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Funkcja szukaj daje takie wyniki :

    temat 1

    temat 2

    Polecam używanie "szukaj"
    Gra muzyka

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Cytat Zamieszczone przez mavic
    Przeciez mozna to zalatwic tanszym sposobem (tak jak z polerowaniem szkiel reflektora). Nie lepiej przykleic zamiast sparcialej gumy paski dentki ? Guma bedzie jak nowa za pare zl + superglue :)

    > to kiedy kleisz ? jak tak zrobisz zapodaj fotki ,popatrzymy i sie pośmiejemy :hah:
    Ja mam nowke sztuke ale tu sporo osob preferuje dziwne naprawianie starych czesci wiec zaproponowalem 2 wyjscie :p Po tym jak kupilem sobie nowe szkla do reflektorow zostalem zbesztany bo przeciez tak ladnie mozna je wypolerowac :D :hah:
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  9. #9
    A co jest złego w polerowaniu szkieł? Po 10 latach pojedziesz na polerkę nadwozia czy wywalisz 4 tyś na lakierowanie auta? Jak Ci się wbije gwóźdź w oponę to jedziesz do wulkanizatora na wbicie kołka czy wywalasz półroczną opone za 800zł do śmietnika i kupujesz nową? Jeśli to drugie, to życzę powodzenia :] Za tego typu rady z Twojej strony serdecznie dziękujemy. Zaczyna się to robić irytujące i sądząc po minach kolegów, nie tylko ja mam takie zdanie. Trzeba umieć rozróżnić druciarstwo od naprawiania tego, co rzeczywiście można naprawić. Zatrudnij się w ASO, bo oni tam stosują takie metody. Nie wazne co i jak się zepsuło- wszystko do wymiany
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    No to mamy kolejna rewelacje. Jak napisalem ze polerowanie szkiel w moim wypadku nic nie dalo, nie bylem zadowolony z efektu i kupilem sobie nowe to bylem niedobry snob. Ja poprostu jestem normalny i nie mam zamiaru dlubac przy swoich szklach 40h roboczych i udawac ze efekt jest rewelacyjny bo w moim przypadku byla by to nieprawda. Widocznie mialem az tak wypiaskowane szkla ze nie dalo sie tego zrobic jak nalezy ale o tym juz nikt nie pomyslal tylko posypala sie fala komentarzy ktore niestety skasowano bo bym cos ciekawego przytoczyl.

    Co do opon to tak sie sklada, ze przebilem sobie ostatnio opone i naprawienie jej bylo mozliwe ale byl babel. Kupilem sobie 2 nowe zimowki, walniety jestem prawda ?

    A co sadzisz o tym, ze aso zaleca wymieniac tarcze hamulcowe razem z klockami ?
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •