Zamieszczone przez tuczi77 Przecież to właśnie całą lagę z amorem pochylasz ;) Heh racja :) Nidy nie stosowalem camberow ale jak sie zastanowic nad zasada dzialania to faktycznie wychodzi tak jak piszesz tuczi :)
Zasady na forum