Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Doinwestowane Bmw 730 E32

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    A czemu zadajesz pytanie w tym temacie?
    Pod kanapą masz m.in. bezpiecznik od grzania szyby.
    To częsta przypadłość w e32, że jego gniazdo jest spalone.
    Idzie tam spory prąd na szybę i z czasem przewody zaczynają się fajczyć. Trzeba oczyścić, dać nowe przewody i gniazdo bezpiecznika.
    Wiązka szyby może być przetarta w peszlu między drzwiami, a karoserią powodując notoryczne zwarcie.
    Dokładnie tak jest z tym bezpiecznikiem, i lepiej zrobić to jak najprędzej, bo u mnie był już ogień

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Mam dylemat dogadałem się z młodym z cenną z mojego województwa lecz nie ma go na miejscu więc czekam na niego i mianowicie jego siudema z wyposażenia bieda taka że w naszej rodzinnej astrze f jest takie samo prawie wyposażenie ale za to silnik,skrzynia ,tłumiki ,dół bardzo dobry środek na 4 a karoseria wiadomo typowe miejsca dla bmw lecz to tylko zarodki rdzy więc też dobrze no i jeszcze duży plus kolor delphin metalic nie tak często spotykany kolor na bmw no i ładne felgi zapewne chińskie lecz nie kują w oczy .Lecz po wczorajszym dniu wszystko się wywróciło do góry nogami gdzieś rok temu dla jednego typa w Suwałkach zostawiłem na jego siudemie kartkę chętnie kupie i teraz on się odezwał i wczoraj ją oglądałem i z wyposażenie jest kosmos elektrycznie ustawiana kolumna kierownicza,grzane elektryczne z pamięcią fotele w skórze ,tunel w skórze ,komputer pokładowy duży ,atermiczne szyby (podwójne ) nie wiem czy to dobrze nazywam ,kanapa przesuwna i podgrzewana i podstawowe bajery lecz nie jest to tak jak z fabryki wyjechało nie które rzeczy były dokładane a silnik troszkę słychać zawory lecz tylko trochę może kwestia regulacji ,temperaturę trzyma tylko że silnik został zmieniony z 3.5 na 3.0 i poprzedni właściciel chciał z siudemy zrobić wyścigówkę na tor a obecny właściciel wrócił do porządku i teraz czy warto iść w taki majdan z rdzą tak samo jak u pierwszej siudemy czy iść w pewny samochód i samemu dokładać z czasem już sam nie wiem .Wiem to mój wybór ale podzielcie opinią .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 26-09-2016 o 19:43

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    idź w pewny zadbany egzemplarz wypas sobie dołożysz albo i nie stan w klasyku jest ważniejszy od tony gówna którego itak nie używasz

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    idź w pewny zadbany egzemplarz wypas sobie dołożysz albo i nie stan w klasyku jest ważniejszy od tony gówna którego itak nie używasz
    Dokładnie tak, dołożyć można z czasem wszystko, ale wyprowadzić budę i blacharkę, to już nie jest takie hop siup.
    Poza tym, historia z wyścigówką... no szkoda się babrać w coś takiego.

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Ale skoro jak piszesz
    Cytat Zamieszczone przez Lord58 Zobacz posta
    ...poprzedni właściciel chciał z siudemy zrobić wyścigówkę na tor a obecny właściciel wrócił do porządku....
    to w czym problem?
    Wybierz najlepszy stan i tyle :) Włącz kalkulator, policz ile kasy trzeba włożyć w najbliższym czasie aby auto było jezdne i kupuj.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Remont BMW e32 730
    Przez doman9k w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 28-02-2013, 06:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •