Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95

Wątek: Mam 65 tys zł... czy stać mnie na E65 Diesel

  1. #21
    Phaeton bardzo zacne auto. I ma całkiem niezłego V10 TDI :D A dla oszczędnych V6 w klekocie. Nie wiem tylko czy z V6 były w longu, bo ja to bym takiego szukał :P Jedyny problem to mała ilość tych samochodów na rynku wtórnym. No i ceny zaczynają się od 60 tyś, ale żeby mieć jako taki wybór to trzeba celować w przedział 80-100tys zł.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    Powiem tak:

    Mercedesem W211 jezdzi moj ojciec i baaaardzo sobie chwali. Nie wiem na ile w to wierzyc, ale twierdzi, ze z dotychczasowych samochodow, to wlasnie tym modelem jezdzi mu sie najlepiej. Ma go juz 2 lata i jak do tej pory nic nie nawaliło (noooo... antenka od navi sie złamała na myjni 1050 zł :-) )...

    Co do benzyny to nie jestem przekonany, od zawsze mam diesla i wiem jak sie z takim silnikiem obchodzić.

    A jeśli chodzi o Paethona... podobno to najwieksza porażka VW... tak słyszałem

  3. #23
    7ka
    Gość
    ja mowilem o W210 -padaka

    W211 lepsze blachy to fakt ale elektronicznie gorzej,ale skoro twoj ojciec sobie chwali...tyle ze to male auto ..powaga.. W210 bylo wieksze wewnatrz..

    Phaeton-podobno porazka.. wiesz nie mialem wiec dokladnie ci nie powiem,mi sie podoba,moja sympatia jezdzi VW i naprawde zero problemow a zrobila 130tys km..

    a ja wiem po sobie,po moich przygodach na taxie ze najlepiej miec auto ktore sie rzuca w oczy..ktore jest inne niz kazde..wtedy bedzie lux ;)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    masz w 100% racje. W211 jest o wiele mniejszy wewnatrz, niż "okular". wiem, bo takowego posiadałem.

    Nie wiem, ale jakos nie jestem przekonany do tego VW. Bardzo mało tego jezdzi po Polsce, wiec nie wiadomo jak z czesciami.

    A co do tego, ze na taxi najlepsza jest rzucajaca sie w oczy fura, to przyznaje racje. Jak narazie E38 sobie radzi, ale widze, ze moj znajomy (rowniez taksowkarz) po zakupie 3 letniej S-klasy nie moze opedzic sie od klientów ;]

    pozdrawiam

  5. #25
    7ka
    Gość
    ech...no wiesz mercedes zawsze byly w cenie i tez ludzie kojarza taxowki z mercami..

    ja mieszkam w polnocnych Niemczech i tu mase jezdzi tych VW..

    ale jak z jakoscia -nie wiem wiec nie bede pisal bajek ze to mega dobre auta..

    wracajac do mercedesow..wiesz S klasa tez gnije.. mowwa oczywiscie o W220..pierwsze diesle byly nieudane..wiele mam kolegow ktorzy stoja pod hotelami (tam wlasnie zaczela sie moja kariera taxi) i stad wiem o czym mowimy..kazdy nasciagal sobie W210,W220 a troche dzisiaj marszcza sie ze ceny spadly,auta sie wala... W211 sa niezle ale warunkiem musi byc normalny 1 wlasciciel i raczej nie spotkalem sie ze zla opinia benzyniakow..tylko diesle a w wiekszosci 220 cdi..

    jeden z kolegow nabyl jakis czas temu W221 350 i narazie ok ale kupujac to auto staral sie mnie i siebie przekonac ze wiecej w wawie niz 14 nie spali...no ale prawda taka ze 16 minimum.. a przy "lepszej jezdzie" 18..

    ja naprawde chcesz W211 to moge ci polecic E240 (2600cm) kolega kupil i sobie chwali o wiele bardziej niz 270cdi.. spalanie w miescie tego V6 benzyniaka to 12-13,5 w Wawie.. takze nawet niezle ba..podobnie palila mu ta 270...rdza nie zje jej bo sporo aluminium

    ale wiesz..dzisiaj W211 to tak jak W210 pare lat temu wiec kupujac to auto znikniesz..niedlugo wychodzi nowa E klasa..i ceny poleca

    mowie ci ;) kup cos co jest egzotykiem.. ;)

    a jak kupisz to polecam "szafe" w lusterku wstecznym ;)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez 7ka

    mowie ci ;) kup cos co jest egzotykiem.. ;)
    Tak! To jest najlepsza myśl! Ja jeżdżąc taksówkami staram się unikać tego, czego jest wiele. Jak widzę na postoju masę "kanciaków" W124, a obok nich "lochę" W140 - to wybór dla mnie jest oczywisty ;) (niestety w Szczecinie do tej pory widziałem tylko jedną E38 na taxie :( )

  7. #27
    7ka
    Gość
    :]

    dokladnie tak to dziala...

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    moj szwagier od niedawna jezdzi na taxie, niegdy niekupil bym e38 na taxi, niewytrzymam jak mi pijaniu gowniarze beda auto demolowac, szwagier smiga passatem 99 TDI kombi i juz z 2 razy robil zawieszke, e65 na taxi??? szkoooooda, moj drogi szwagier (a mam 3 od strony zony :D ) kupil sobie okulara 98 z taxi, podobno najechane z 380tys fotele w skajce, automat, 220CDi itp, IDEALNE NA TAXI!!!! specjalne dywaniki nieprzemakalne (tz cale takie wklady) fotele z podestami rozkladanymi dla dzieci, a material taki ze nawet jak ktos ci nasra to szmatką wycierasz i jest OK, jezdzilem jako pasazer i pasatemi meskiem i mesiek bije tego passata, komfort, miekko, automat (zupelnie inne odczucia podczas jazdy z tylu) i taki mercedesie jest niesamowicie wtapiajacy sie w otoczenie/postoju, i najwazniejsze ze trzyma cene, co do blacharki to zgadzam sie, slabizna, ale akurat ten egzemplatrz trafil sie zdrowy, pamietaj ze to ma byc twoje narzedzie pracy, czy warto kupywac drogie auto???? piszesz ze znajomy niemorze sie odpedzic od klientow, 3 letnia s-ka a policz ile i jaka bedzie utrata wartosci auta dodatkowo ze z taxi (a jest wbite w dowod) i ile on tam wiecej zarobil przez te auto, taki mesiek straci po 3 latach na taxi max 6-7 tys zl, taka s-ka z z 50tys zl, niewydaje mi sie aby tą roznice pokrywali klienci






  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Co do blacharki w W210: niektóre egzemplarze (z samego końca produkcji) miały lepiej zabezpieczoną blachę przed korozją. Można to jakoś dojść po VINie.

  10. #30
    7ka
    Gość
    raczej mity... moja byla 2002r ostatni rok prod..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •