Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: 740iA z 2001 roku - Biała Podlaska

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SajneK
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    241
    BMW
    E38 740D 2000r
    Skąd
    Warszawa
    Wiesz, trzeba jakiś danych się trzymać, wiadomo że czynników wpływających na spalanie jest mnóstwo, specjalnie podałem dla longa w V12 bo jak V12 to long, innych nie uznaje w tym silniku :)

    Jak będzie się jezdziło normalnie V8 a ekonomicznie V12 to może i bedzie podobnie, ale jak będziesz jezdził ekonomicznie V8 i ekonomicznie V12 to zawsze +/- te 3l będzie je różniło, mi V8 przy butowaniu brało 25+, V12 weźmie ok 28+ itd...

    Tak czy inaczej, skoro nie chce kolega gazować V12 to niech bierze V8 i tu dyskusja dalsza jest zbędna

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    No ja ciagle mowie o autach bez gazu bo troche szkoda kaleczyć ładne v12.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Skąd
    Warszawa
    Trochę odbiegliśmy od tematu.
    Podsumowując - gazu do V12 nie zamierzam wkładać a do V8 jak najbardziej. To auto jest z instalacją więc koszt ok. 4500 PLN odchodzi.
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

  4. #24
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli cena Ci nie przeszkadza to musisz jechać i zobaczyć. Nie ma co gdybać,zobaczysz i ocenisz a potem zdaj relacje :-)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków

    Post

    Auto jest bardzo ladne, wrecz idealnie zestawione (jak dla mnie), navi 16:9, ///M, 4.4 +LPG, bardzo dobre wyposazenie itp.
    Tylko moze zadzwon do goscia ze autko ma juz lat 14, a nie ma opcji zeby tylu letni pojazd byl "idealny" i jesli Ci sie spodoba przy ogledzinach to oferujesz "tyle i tyle" - musi zejsc z ceny, bo ciezko jest sprzedac tak stary samochod za tak wygorowana cene. Mimo to ze mowimy o pieknym i kultowym E38.

    A co do spalania... Za kazde 100km po miescie zaplacisz taniej jak ktos kto jezdzi passatem 1.9tdi (przy dzisiejszych cenach LPG) - wiec o to sie nie martw.

    P.s czy te skory nie sa zbyt wymeczone jak na swoj przebieg?
    Ktory jest bardzo niski jak na te lata eksplatacji.
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 20-02-2015 o 10:40

  6. #26
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Uważam ze fotel nie jest wyznacznikiem przebiegu w takim aucie. Może ktoś robił krótkie trasy i dlatego skora jest wyciagnieta.

    Podam przykład mojego w124.dwa lata temu go kupiłem i nawet jedna nitka nie była przetarta na fotelu, normalnie jak nowy był ( dużo osób go widziało na zlocie) przebieg 510t km. Ja nim zrobiłem ok 60 tyś i dziura jest taka ze nikt by nie uwiezyl ze zrobiła się w ciągu dwóch lat.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Owszem, fotel kierowcy nie jest wyznacznikiem przebiegu, inaczej się*zużywa gdy jeździ nim facet 120kg, inaczej gdy drobna kobietka 45kg, inaczej gdy cały czas w trasie a inaczej gdy większość swego przebiegu robi na krótkich dystansach po mieście.
    Natomiast E38 ma takie materiały że raczej ten fotel powinien być bardziej zadbany przy tak magicznie niskim przebiegu, tym bardziej że nawet nie mam tutaj na myśli tyle co fotela kierowcy, a tylną kanapę przede wszystkim. No ale, wszystko do zweryfikowania.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo

    Post

    PANOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! ZNAM TO AUTO !!!!! na bank to jest to daje sobie jajko uciąć :)

    Zanim kupiłem swoje e38 oglądałem ją było to z 2 lata temu stała na tych samych felgach za 31tys , wcześniej miała 19 słoneczka ale dogadałem się z sprzedawcą że wezmę na s37 i takie założył gdy przyjechałem na miejsce ZAŁAMKA

    Przód maski koło lewej nerki wgnieciony aż lakier odpadał , tył cały był albo szpachlowany albo malowany albo to i to bo na mierniku gurbo pokazywało , najgorsze to że tyle drzwi tarły o próg i wytarły lakier i podkład progu , Gaz zakładał niby właściciel wtedy to by sie zgadzało 2 letni gaz , jeździłem nią , tutaj nie miałem zastrzeżeń wszystko działało , tylko ciągle paliła się trakcja pewnie sterownik pod maską , ogolnie kupił bym je ale przeraził mnie stan wizualny i to że była "rzeźbiona" a mi zależało na ori stanie itp , tutaj wrzucam fotki jakie były wcześniej na aukcji , wskaźnik gazu w tym samym miejscu wszystko mi się zgadza że to było to auto , nie MAM pewności na bank bo nie miałem vinu wtedy to sie nie da porównać ;/ a i kiera tak samo wytarta jest , może nowy właściciel poprawił ją wizualnie ale potencjalnemu kupującemu zalecam dokładnie ją sprawdzić miernikiem lakieru itp
    wrzucam fotki obczajcie sami

















    Wystarczy rozkodawać vin i wpisać go w rejstr aut PL i wyjdzie czy była zarejstrowana na tych blachach co na fotkach i bd wiadomo czy to to auto , JAK PISAŁEM NIE NEGUJE TEGO AUTA ALE ZALECAM CZUJNAŚĆ
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Chyba zbyt dużo podobnego maja ze sobą te auta abyśmy nie mówili o tym samym, przede wszystkim to ACC, przecież to prawdziwy rarytas w E38, ale to karta pojazdu może wszystko zweryfikować.

    Zastanawia mnie jeszcze, jesli auto wyjechało z fabryki doposażone w pakiet M, to dlaczego kierownica jest zwykła?

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Skąd
    Warszawa
    duzy666 a kojarzysz czy miała tak samo jak ta z Białej climatronic na tył i grzaną tylną kanapę? Masz VIN? Ja wrzucę ostatnie 7 znaków za godzinę.

    Po godzinie ;) WBAGG81030DF92204
    Ostatnio edytowane przez jarogmur ; 20-02-2015 o 15:39
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

Podobne wątki

  1. 740 Biała Podlaska
    Przez JABUKASIGA w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 18:18
  2. [E32] Biała Podlaska wita.
    Przez LuzaQ w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •