Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Audi A6 Kielce uwaga!

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    pamietaj ze to auto uzywane, jest tansze od nowego bo ma slady zużycia , przykładowo jak kupisz używane spodnie to moga byc poprzecierane, naderwane czy z dziura na dupie, sa tansze bo uzywane z wadami, auto uzywane tez ma pewne wady i stopien zuzycia (rdza tez) bo jest uzywane a ty godzisz sie na to bo placisz mniej niz za nowe, wiec prosze, juz mam dosyc ze ktos tam ogladal auto za 5 tys i było gdzie tam obite i zerdzewiałe, a jakie miało byc??? nowe? wczorajsza bylka tez jest twarda- bo wczorajsza, jaka ma byc?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Odpiszę krótko, do tego co napisałeś.

    Jeśli spodnie o których piszesz, mają "dziurę, przetarcie" to musisz to zaznaczyć, jeśli mówisz mi że "są idealne, nie posiadają żadnych śladów użytkowania", to znaczy że mnie oszukujesz.

    To samo się tyczy auta, gość zapewnia naszego kolegę że auto nie ma rdzy - a okazuje się*zupełnie na odwrót.

    To jak? Teraz jak kupujemy takie A6 musimy wrzucić wszystkie te auta z ogłoszeń do jednego wora?

    Przedział :
    5-10k pln - rdza
    10-20k pln - bez rdzy

    Tak się nie da.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )

    Post

    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    pamietaj ze to auto uzywane, jest tansze od nowego bo ma slady zużycia , przykładowo jak kupisz używane spodnie to moga byc poprzecierane, naderwane czy z dziura na dupie, sa tansze bo uzywane z wadami, auto uzywane tez ma pewne wady i stopien zuzycia (rdza tez) bo jest uzywane a ty godzisz sie na to bo placisz mniej niz za nowe, wiec prosze, juz mam dosyc ze ktos tam ogladal auto za 5 tys i było gdzie tam obite i zerdzewiałe, a jakie miało byc??? nowe? wczorajsza bylka tez jest twarda- bo wczorajsza, jaka ma byc?
    Twój tok rozumowania nadal mnie zaskakuje... Miałem już tu nic nie pisać, bo stwierdziłem, że to bez sensu, ale widzę, że się nie da. Czepiłeś się tych bułek i spodni, masz piekarnie czy lumpeks? Doskonale wiem, że auto używane kosztuje ułamek nowego i nosi ślady użytkowania. Mało ważne..

    Krzywy, napiszę Ci to jeszcze raz, kierując te słowa DO CIEBIE konkretnie, bo widzę, że chyba jako jedyny jeszcze tego nie zrozumiałeś. Gość JAWNIE KŁAMIE w opisie, dla mnie jest to nie do przyjęcia, dla Ciebie może tak, nie wiem, może lubisz jak nabija się Ciebie w butelkę, w każdym razie ja czegoś takiego nie toleruję.
    Gdyby w opisie wspomniał choć słowem, że auto posiada ogniska rdzy, to nie byłoby tego trzystronnicowego marasu, a i ja inaczej patrzyłbym na auto na miejscu.
    W skrócie. Kłamstwu i cwaniactwu mówię NIE! Cieszy fakt, że inni podzielają moje zdanie. Dziwi natomiast postawa niektórych osób, które wychodzą z założenia, że gdy ktoś pluje im w twarz, to na przekór wszystkiemu warto powiedzieć, że pada deszcz... :)
    Ostatnio edytowane przez Ronin ; 17-02-2015 o 21:53

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dla jednego mała plamka pod listewką to juz korozj, dla inego jak palec wchodzi, gdybys zrobił zdjecia tej "korozji" łatwiej by było okreslić czy wymyslasz czy masz racje

  5. #25
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    dla jednego mała plamka pod listewką to juz korozj, dla inego jak palec wchodzi, gdybys zrobił zdjecia tej "korozji" łatwiej by było okreslić czy wymyslasz czy masz racje
    Szurnij sobie do Kielc, to zobaczysz ;) Sądząc jednak po Twoich wpisach, granica Twojej tolerancji na stan techniczny jest dalece przesunięta ;)
    By jednak uciąć spekulacje rdza była na czterech błotnikach przy łączeniu ze zderzakami (z tyłu w miejscach gdzie zarzuca syfem spod kół), nad górną krawędzią przedniej szyby rdzawe plamy, na całej jej szerokości, na przednich drzwiach (dolne krawędzie, podobnie jak w e32 i e38, w tym przypadku odstawały plastikowe listwy - mankament Audi 80, A4 i A6, a powyżej i poniżej nich rdzawo),na tylnej klapie odstawała chromowana listwa, pewnie pod spodem kryły się kwiatki i wreszcie na wspomnianym dachu, symetrycznie po obydwu stronach były wykwity o długości ok 10ciu cm pod relingami, pomiędzy mocowaniami. Z tego co pamiętam to tyle.

Podobne wątki

  1. Kielce
    Przez Thomsen1 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 10:21
  2. Kielce e23 ?
    Przez Thomsen1 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 17:26
  3. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07
  4. KIELCE
    Przez KRZYCHU 735ia w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-02-2009, 14:51
  5. UWAGA NA CZARNE AUDI!!!!!
    Przez Sebol w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •