Witam krótke streszczenie i pare fotek z Torunia .Spotkałem kolege Neuf-a ,miło się pogawędziło ;) . Jak zwykle wszędobylski i wgryzający się w nozdrza zapach palonej gumy i pitego browarka ;) . Przybyło dużo aut "tuningowanych" w stylu znanym tylko swojemu właścicielowi :D ,ale nie odstraszało to od pokazywania ich publicznie :hah: .
Tradycyjnie od początku imprezy rozpoczoł się konkurs-mistrzostwa w paleniu-utylizacji ,jak zwał tak zwał , dla mnie męczenie i zarzynanie auta . Totalna dezorganizacja czasowa-to już tradycja :] ,ale co tam w końcu przyjechało się w grono bmw ;)
Były e23 ,e32,e38 i e65 więc cała gama .Dobra to teraz fotki :]

E23 i mały straganik


E32 "szadoł"


E32 w macie do palenia kapcia-taki niesmak wg mnie


Napotkane E38 . Bardziej lub mniej zadbane .
Jedne miały kółeczka z troszke nieodpowiednią wielkościa i ET ,ale oponki dało rade naciągnąć :D





Ta znana z Allegro :D choć przyznam sie ,że w realu bardzo ładnie się prezentowała :P













Auto które też miało 20 alpiny ,ale chyba nie dokońca w orginale .Dekielek na ampula i wentillo w obręczy .Właściciel ,był zdziwiony moimi informacjami porównał je i jak usłyszał cene to lekko się zdziwił :D



Ichyba najładniejsze e 38 zlotu


Tu w towarzystwie e38 kolegi Neuf-a i Skały e 36



Dwie sztuki na całym zlocie .





Troszkę nowości od BMW Posłuszny


Była hamownia i tu (M5) niektórzy się mocno zdziwili ,brakowało 2 maluchów do 400 fabrycznych ,pewnie gdzieś biegaja po polanach :hah:



I to po co 90 % przybyło do Torunia .....



A teraz osobliwości :D
nowy model :]




Jak kogoś nie stać na BMW zawsze może sobie....



Taa...


Wdzięki też były :D



Niektórzy już na zlocie a ja dopiero po powrocie



To tak w pigułce . Pozdrawiam
Anatol :D