Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [ pozostale] matowe przednie reflektory

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa

    [ pozostale] matowe przednie reflektory

    Zastanawiam się czy jest możliwe spolerowanie klosza reflektora. Moje są matowe wygląda to tak jak by były zakurzone. Może ktoś miał ten sam problem i próbował to spolerować lub może macie namiary na firmę w Warszawie lub okolicach co zajmuję się regeneracją relflektorów. Koszt używanych lamp poliftingowych to około 2000 pln trochę mi grosza szkoda wolę wymienić olej w skrzyni i fundnąć sobie porządny przeglądzik za tą kaskę.

  2. #2
    7ka
    Gość
    mysle ze mozna ... jest u nas paru co sie znaja na tym

    ja polerowalem drewno i jakos rysy zeszly wiec mysle ze odpowiednie podejscie papier wodny,pasty polerkie i zrbisz taki "piling" ;)

  3. #3
    Widzialem juz spolerowane klosze w E65/66 i wygladaja naprawde dobrze. Nie zeszly tylko grube rysy, ale matowe juz nie sa. Nie wiem gdzie to mozna zrobic, ale na 100% polerowanie przynosi efekt

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Dużych rys nie ma są po prostu przymatowione. Spróbuję na początek sam coś zaradzić może faktycznie na początek pastą polerską pojadę i zobaczę jaki będzie efekt. Dzięki za info i jak by ktoś coś wiedział więcej proszę o pomoc. Pozdrawiam

  5. #5
    7ka
    Gość
    moze pasta tempo ;)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    albo lepiej automaxem za 1.5zl i napewno zejdzie

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Pierwsza rzecz jaką należy zrobić to szkła do zmywarki i na maxa. To metoda, którą jak dobrze pamiętam zastosował Sebek.
    Gra muzyka

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    U mnie bylo podobnie,pojechalem na myjnie obok mojej chaty taka lepsiejsza reczna i tam mi w 4 godziny zrobili taka polerke ze hoho...lampki jak nowe caly koszt wraz z piwem ktore pilismy w trakcie....200zl ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Są firmy co się zajmują regeneracją całych lamp łącznie z odtworzeniem odbłyśników.

    Część z nich obecnie się ogłasza nawet na allegro, ale które są na prawde dobre a które przeciętne, to nie wiem, ale znajomy diagnosta sobie w VW taki numer zrobił za 100pln pół roku temu i jest zadowolony.
    oni cenę ustalają dla każdego auta, w zależności od rodzaju kloszy (nie wiem jakie są ich kryteria - może wartość auta

    Więc może warto to sprawdzić (?)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #10
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag

    olej w skrzyni

    Witam jak robiłem pierwszy serwis olejowy w serwisie to powiedziano mi że w e65 oleju w skrzyni się nie wymienia :o no to się zdziwiłem . Heja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •