Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: E38 740i okolice Gdańska.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan

    Post E38 740i okolice Gdańska.

    Siemanko. W związku z poszukiwaniem mojej wyśnionej siódemki przedstawiam Wam taką oto ofertę

    http://otomoto.pl/bmw-740-e38-stan-i...C35930546.html

    Nie cierpię jak ktoś piszę w ogłoszeniu FULLL itp. Widzę, że gość w przeciągu jakiegoś czasu sprzedaje kolejną już E38-kę. Nienawidzę również handlarzy. Wstępnie rozglądałem się za przedliftem, ale chcę tego przysłowiowego FULL'a, a o taką naprawdę ciężko. Dlatego pytanie. Ktoś ją widział, oglądał, testował?
    Cena niemała, wypas taki jakiego oczekuję, przebieg pewnie skręcony, ale powyżej 300tys, a nie magicznych 200. Co sądzicie?

    Pozdro!!!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bladyatl
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    369
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    warszawa
    Toć to słynny handlarz z okolic Gdańska! Szczególna uwaga wskazana!.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Mając 30 tyś w kieszeni nie myślałes o sprowadzeniu czegoś z Niemiec/Szwajcarii itd?
    Nie jestem pewien i nie chce nikogo oskarżać, ale to auto było juz chyba omawiane jak i ten handlarz.Jesli sie nie myle (prosze aby ktos potwierdził) to omijaj to auto szerokim łukiem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Sęk w tym, że oferty z Niemiec za ciekawe nie są. Przynajmniej te z mobile.de. Piszesz Szwajcaria - ok. Tylko mam tam jechać na ślepo?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Nie zrozum mnie zle, ale przeznaczasz nie małe pieniądze na E38-szkoda kupować jakieś podpicowanego parcha skoro możesz wyrwać za granicą jakiegoś fajnego individuala.Posprawdzaj też ogloszenia na ebay.de i autoscaut.de

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    To omawiany wielokrotnie handlarz, nie do końca, by nie rzec dosadniej, mijający się z prawda w opisie aut, przy jakimkolwiek zakupie radze wzmóc ostrożność do 200%

    Co do zakupów z zagranicy - piszecie (w tym przypadku impex) o sprowadzaniu aut z zagranicy - wg mnie czas takich wyjazdów mija,
    bo rynki (Niemiec,Szwajcarii,Austrii itd itp) są po prostu przebrane z co lepszych aut a zakup dobrego auta tez nie jest łatwy bo nikt nawet (Niemiec czy Szwajcar)
    za czapkę śliwek nie odda konkretnej bryki tylko chce też kupę siana, więc jak doliczysz do wysokiej ceny zakupu koszta wyjazdu oraz podatków to reasumując ogólnie cena będzie bardzo wysoka o ile nie wyższa niż zakup w PL na miejscu bez straty czasu i kasy na wyjazdy i szukanie.
    Poza tym jak pisze IceMan na ślepo też tak jakoś głupio jechać tyle km.Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest szukanie zadbanego auta w PL bo kasę jaka autor tematu ma na wydanie może wybierać w ofertach jak w ulęgałkach.

    Resaumując
    za granica jest większy wybór aut ale czy korzystniej wyjdzie zakup to bym polemizował
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie

    Post

    Dobra, ale mając 30 tyś to wg mnie znajdzie cos lepszego niz za taką samą kase w Polsce.
    Żywym przykładem na znalezienie fajnych aut za granicą jest ttrol.Sam opisywał, ze są tam ciekawe auta z niskim przebiegiem tylko wystarczy poszukać.
    Ja mając taką kase przeznaczoną na E38 nie szukałbym nic tutaj w kraju tylko zakupił z prywatnych rąk np z Niemiec.
    Mam można powiedzieć na codzień kontakt ze sprowadzonymi autami to widze, ze nadal da sie sprowadzić fajny samochód niekoniecznie za najtańszą cene.

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Dobra, ale mając 30 tyś to wg mnie znajdzie cos lepszego niz za taką samą kase w Polsce.
    Nie koniecznie, choć może się udać :)

    Próbować trzeba, a skoro mówisz że masz do czynienia z takimi sprowadzanymi autami to może pomóż koledze coś wynależc?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Dzięki za stronki. Na pewno oblukam. Jeżeli chodzi o mobile.de. Tam sprawdzając autka poniżej 30tysi nie było nic ciekawego, a do tego trzeba doliczyć wyjazd, rejestracje. Suma summarum wyszłoby znacznie drożej. Dlatego dosyć ostrożnie podchodzę do tematu "za granicą". Widać, że dobrych aut za granicą nie sprzedają tanio.
    Z kolei na forach nikt nic nie sprzedaje ciekawego. Same trójki...
    Kiedyś myślałem nad trzy dniowym wyjazdem z kliniką BMW w Opocznie. Też prowadzą takie wyjazdy. Może ktoś coś wie na ten temat?

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Nie koniecznie, choć może się udać :)

    Próbować trzeba, a skoro mówisz że masz do czynienia z takimi sprowadzanymi autami to może pomóż koledze coś wynależc?
    Ze sprowadzonymi E38 niekoniecznie, jednak moj kolega sprowadza auta na zamówienie i jesli autor wyrazi chęć to moge popytać.

Podobne wątki

  1. [E38] Witam z Gdańska, jestem nowy, mam pytanie
    Przez lewy303 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 13:54
  2. [E38] 740i z Gdańska
    Przez jonash w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 15:46
  3. Zatoka Gdańska zimą :)
    Przez casi123 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 20:05
  4. 740i automat okolice Gliwic - moze ktos zna?
    Przez BRABUS w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 19:56
  5. 7er 740i z Gdańska Komis, jak myślicie?
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-07-2009, 14:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •