Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 119

Wątek: Dare LM 20 cali - opinia po zakupie

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post Dare LM 20 cali - opinia po zakupie

    Witam. Po rozmowach ze sprzedajacym felg dare na allegro zdecydowalem sie na zakup dare lm 20 cali do swojej e38.
    Jesli ktos sie zastanawia lub nie jest pewny a slyszal rozne opinie to ten temat napewno mu pomoze w zakupie...

    Darki zamowione mailowo od Kolegi z angli. Kontakt telefoniczny jak i mailowy przed zakupem rewelacyjny. W poniedzialek wysylka we wtorek kurier przywiozl paczki.
    Felgi doskonale opakowane i zabezpieczone. Oslona na ranty i na cala felge plus typowe opakowanie. Kazda w osobnym kartonie oczywiscie.
    Po rozpakowaniu sie nie rozczarowalem. Bardzo ladne ranty. Powloka lakiernicza elegancka.
    Ubralem opony i na autko. Jako ze juz dluzszy czas myslalem o zakupie tych felg to mialem podjarke nie mala. Na aucie wygladaja rewelacyjnie. Oczywiscie to moje zdanie ale efekt jaki chcialem uzyskac uzyskalem :) 20 cali idealnie pasuje wielkoscia do e38 . Felgi podkreslaja sylwetke auta i pasuja do epoki.

    Cena wyjsciowa felg 3400zl. Ale brutto. Jako ze mam firme i nip unijny to zakupilem je w cenie netto i jeszcze minus rabat co dalo nam do zaplacenia kurierowi ok 2600zl.
    Wysylka pobraniowa 0zl. Faktura ladnie zapakowana do jednej z felg. Dekielki gratis.

    Reasumujac za stosunkowo niewielkie pieniadze mamy solidnie wygladajace felgi niczym nie przypominajace jakosciowo tanie podroby.
    Felgi sa lekkie ale ja nie mam powodow zeby nie wiezyc sprzedajacemu w to ze sa wytrzymale.
    Przejchalem trase ok 1200km i jest gicior. Zobaczymy dalej ale jestem dobrej mysli.
    Polecam kazdemu kto sie zastanawia.
    jutro na trasie gdzies umyje furke i wkleje fotki.

    pozdrawiam.

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A może jakieś fotki byś wrzucił bo tak ładnie opisałeś ale zdjęcie podkreślą moc Twojej opinii :)

    No i GRATY fajnej feli
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    A może jakieś fotki byś wrzucił bo tak ładnie opisałeś ale zdjęcie podkreślą moc Twojej opinii :)

    No i GRATY fajnej feli
    Adasio w ostatnim zdaniu mojego posta jest info o fotkach :)

    Jestem w trasie auto brudne i juz ciemno... jutro wjade na jakas bezdotykowa i pstrykne fotki.

    Calosc nie wyglada tak pieknie jak bym sobie wymazyl ale to nie wina felg tylko reszty :) troche jeszcze musze pomodzic zeby bylo idealnie... ale foty oczywiscie beda.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    LM bardzo mi się podobają, ale BBS to chyba z połowa wartości auta, więc wiadomo. Oprócz fotek, napisz też jakie masz na nich gumy i jakie ET, jakie szerokie, no i jakie masz zawieszenie. Gdybym miał kupować takie darki do swojej E38 wachałbym się między 19 a 20" właśnie. One są 3-częściowe, czy to mystyfikacja? No i jak wygląda sprawa gwarancji?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Dare nie są skręcane. Jakikolwiek model.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez mroova81 Zobacz posta
    LM bardzo mi się podobają, ale BBS to chyba z połowa wartości auta, więc wiadomo. Oprócz fotek, napisz też jakie masz na nich gumy i jakie ET, jakie szerokie, no i jakie masz zawieszenie. Gdybym miał kupować takie darki do swojej E38 wachałbym się między 19 a 20" właśnie. One są 3-częściowe, czy to mystyfikacja? No i jak wygląda sprawa gwarancji?
    Przod 8.5 cala et 18 opona 245/40/20
    Tyl 10 cali et 25 opna 255/35/20 i tu jest dosc spory naciag... wydaje mi sie ze lepiej bylo by z opona 275 ale mialem naprawde dobre opony 255 wiec je zalozylem.
    Ori bbs jak dla mnie sa poza zasiegiem zreszta niezaplacil bym polowy albo i 3/4 ceny swojego auta za fele :)

    Tak ja Kolega pisze darki sa jednoczesciowe ale zapewniam ze ich wykonanie i uzyte materialy sa na wlasciwym poziomie...

    Dostalem gwarancje na podstawie faktury na okres 12 m-c.

    Ja bym nie myslal o 19 calach choc pewnie komfort jest gorszy ale 20 cali wygladaja bardziej okazale i mi bardziej pasuje.

    Wlasnie Kolega Dawid napisal mi zebym jutro przeslal mu fotki to zapoda na facebooka...

    Mowilem mu ze bede pisal na forum i polecal wiec jakby ktos sie zdecydowal warto o tym wspomniec moze cosik da sie wynegocjowac.

    Co do zawiasu to mam lekka glebe przod -50 tyl -30 i nie jest tak idealnie jak na gwincie to wiadomo ale da sie normalnie jezdzic i przod nie pieje... zreszta ja sie podniecam a moze Wam sie podobac nie bedzie... jutro zapodam foty.
    Pzdr.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    No jak nie znajdę czegoś ciekawego w używanych felgach z epoki, to też u niego kupię na sezon koła. Ile rabatu dostałeś? Też brałbym FV 0%.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    No jak nie znajdę czegoś ciekawego w używanych felgach z epoki, to też u niego kupię na sezon koła. Ile rabatu dostałeś? Też brałbym FV 0%.
    Tez szukalem uzywek ale albo podrapane i do odnowy albo niewiadomo czy w 100% proste itd. Wkoncu stanelo albo sloneczka albo darki z racji ze slonca sa 19 cali i na ich czestotliwosc wystepowania kupilem dare.

    Rabaty sa ustalane idywidualnie a na ich wysokosc wplywa kilka czynnikow.
    Ja dostalem mala znizke plus wysylke pobraniowa 0zl. Obiecalem Dawidowi ze nie bede podawal dokladnie co do grosza ale to normalny czlowiem i dogadac sie z nim mozna.
    pzdr

    To ze mozna kupic w cenie netto tez fajna sprawa.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    20 cali to największe dare lm, czy jest może 21?

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Tyl 10 cali et 25 opna 255/35/20 i tu jest dosc spory naciag...
    A skąd tam się naciąg wziął?

Podobne wątki

  1. [19] Dare LM
    Przez positiv w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 04:40
  2. [E38] Opinia...
    Przez alkoholic w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 11:50
  3. Hamann MotorSport 17" 8,5 cali przód 10 cali tył
    Przez Maciek_Rz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •