Pokaż wyniki od 1 do 10 z 119

Wątek: Dare LM 20 cali - opinia po zakupie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    LM bardzo mi się podobają, ale BBS to chyba z połowa wartości auta, więc wiadomo. Oprócz fotek, napisz też jakie masz na nich gumy i jakie ET, jakie szerokie, no i jakie masz zawieszenie. Gdybym miał kupować takie darki do swojej E38 wachałbym się między 19 a 20" właśnie. One są 3-częściowe, czy to mystyfikacja? No i jak wygląda sprawa gwarancji?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez mroova81 Zobacz posta
    LM bardzo mi się podobają, ale BBS to chyba z połowa wartości auta, więc wiadomo. Oprócz fotek, napisz też jakie masz na nich gumy i jakie ET, jakie szerokie, no i jakie masz zawieszenie. Gdybym miał kupować takie darki do swojej E38 wachałbym się między 19 a 20" właśnie. One są 3-częściowe, czy to mystyfikacja? No i jak wygląda sprawa gwarancji?
    Przod 8.5 cala et 18 opona 245/40/20
    Tyl 10 cali et 25 opna 255/35/20 i tu jest dosc spory naciag... wydaje mi sie ze lepiej bylo by z opona 275 ale mialem naprawde dobre opony 255 wiec je zalozylem.
    Ori bbs jak dla mnie sa poza zasiegiem zreszta niezaplacil bym polowy albo i 3/4 ceny swojego auta za fele :)

    Tak ja Kolega pisze darki sa jednoczesciowe ale zapewniam ze ich wykonanie i uzyte materialy sa na wlasciwym poziomie...

    Dostalem gwarancje na podstawie faktury na okres 12 m-c.

    Ja bym nie myslal o 19 calach choc pewnie komfort jest gorszy ale 20 cali wygladaja bardziej okazale i mi bardziej pasuje.

    Wlasnie Kolega Dawid napisal mi zebym jutro przeslal mu fotki to zapoda na facebooka...

    Mowilem mu ze bede pisal na forum i polecal wiec jakby ktos sie zdecydowal warto o tym wspomniec moze cosik da sie wynegocjowac.

    Co do zawiasu to mam lekka glebe przod -50 tyl -30 i nie jest tak idealnie jak na gwincie to wiadomo ale da sie normalnie jezdzic i przod nie pieje... zreszta ja sie podniecam a moze Wam sie podobac nie bedzie... jutro zapodam foty.
    Pzdr.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Tyl 10 cali et 25 opna 255/35/20 i tu jest dosc spory naciag...
    A skąd tam się naciąg wziął?

Podobne wątki

  1. [19] Dare LM
    Przez positiv w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 04:40
  2. [E38] Opinia...
    Przez alkoholic w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 11:50
  3. Hamann MotorSport 17" 8,5 cali przód 10 cali tył
    Przez Maciek_Rz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •