Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 119

Wątek: Dare LM 20 cali - opinia po zakupie

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    Borbet A nie dostawał tak po dupie. Ja naprawdę odczułem że felgi się pokrzywiły, a bardzo na nie uważałem. Na glebie jeżdżę w prawie każdym aucie więc mam porównanie :P

    Moim zdaniem lepiej kupić jakiś OEM niż wchodzić w Darki do tak ciężkiego auta.
    @pokolacji, świetnie wygląda na nich Twoje E38 ;)
    Dzieki za mile slowa :)
    Nigdy wczesniej nie mialem darkow wiec nie bede dawal sobie reki uciac ze sa niezniszczalne :) pojezdzimy zobaczymy.
    Po niedzieli ruszam pod hiszpanie ale na tej trasie nie ma za wiele dziur :)

    Na felgach borbet A jezdzilem w audi coupe - mocne felgi...

    Agresywna glebe mialem w astrze gsi w vw corrado i alfie 156 nom i w audicy... troche zoladek dostal :)

    Zdam relacje i zobaczymy jak bedzie sie miala wytrzymalosc dariuszy bo tak naprawde tego nikt nie wie :)
    Pozdro.

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BEDY111
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    147
    BMW
    E38
    Skąd
    PL
    Znów "ktoś" potrzebuje potwierdzenia że felgi Dare są dobre, i to alternatywa dla spawanych 3tlg ? Tematów o Dariuszach jest mnóstwo. Osobiście nie zamieściłbym tematu o Darkach na forum bo zwyczajnie bym się wstydził, tak samo popieranie teorii że te felgi są dobre zwalają mnie z nóg. Z całym szacunkiem oczywiście do posiadaczy tych felg. Chiński odlew grawitacyjny nigdy nie będzie mógł się równać z kutą felgą mimo tego że ona ma już 20 lat za sobą. Miałem i Darki LM w rękach i Dare RS i teraz pytanie do właściciela czy nie zastanowiła go dlaczego ta felga jest tak lekka ? Że "bęben" ma może z 3mm grubości (oczywiście jeżeli nie dodałem mu grubości) Jeżeli nowa felga kosztuje ok 500 zł i ma za sobą kilku pośredników w sprzedaży i tysiące kilometrów drogi do PL a oryginał o zbliżonych parametrach i wadze jest 10krotnie droższy to na czym polega różnica między nimi ? Chyba chodzi o inny materiał dlatego proponowałbym jeszcze porównać Darka np ze Stylingiem 95. Jest dużo filmików z testów imitacji, i prezentuje się to śmiesznie.

    Pozdrawiam.

  3. #83
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez BEDY111 Zobacz posta
    Znów "ktoś" potrzebuje potwierdzenia że felgi Dare są dobre, i to alternatywa dla spawanych 3tlg ? Tematów o Dariuszach jest mnóstwo. Osobiście nie zamieściłbym tematu o Darkach na forum bo zwyczajnie bym się wstydził, tak samo popieranie teorii że te felgi są dobre zwalają mnie z nóg. Z całym szacunkiem oczywiście do posiadaczy tych felg. Chiński odlew grawitacyjny nigdy nie będzie mógł się równać z kutą felgą mimo tego że ona ma już 20 lat za sobą. Miałem i Darki LM w rękach i Dare RS i teraz pytanie do właściciela czy nie zastanowiła go dlaczego ta felga jest tak lekka ? Że "bęben" ma może z 3mm grubości (oczywiście jeżeli nie dodałem mu grubości) Jeżeli nowa felga kosztuje ok 500 zł i ma za sobą kilku pośredników w sprzedaży i tysiące kilometrów drogi do PL a oryginał o zbliżonych parametrach i wadze jest 10krotnie droższy to na czym polega różnica między nimi ? Chyba chodzi o inny materiał dlatego proponowałbym jeszcze porównać Darka np ze Stylingiem 95. Jest dużo filmików z testów imitacji, i prezentuje się to śmiesznie.

    Pozdrawiam.
    To musisz byc naprawde bardzo wstydliwy :)

    przeczytaj caly temat. Pisalem ze w 46 mialem kute 19 z m3 i prostowalem i odnawialem je namietnie.

    Koszt zamiennikow jest zawsze duzo mniejszy ale jakosc nie zawsze 10 razy slabsza.

    firma od kturej kupilem felgi jest bezposrednim ich importerem. Nie ma wiecej posrednikow.

    To nie jest takze chinski odlew.

    Jak dla mnie ta felga moze wazyc 10g. Jesli miales w rekach darki lm i rs i na tej podstawie snujesz takie historie to gratuluje.

    ja mam te felgi i mowie ze sa dobre. A o ich wytrzymalosci bede pisal i to bedzie wiarygodna opinia. Taka nie ze slyszenia z macania itd.

    Pzdr

  4. #84
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Akurat w st95 lubi pękać bęben ale tylko w 10",

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BEDY111
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    147
    BMW
    E38
    Skąd
    PL
    Wstydliwy może i tak, ale jeszcze taki oszołomiony Super Darkami żeby się nimi chwalić na forum to nie. Bo jak dla mnie to Felgi te są dla pewnego typu ludzi i tyle. Ciesz się nimi jak najdłużej bo są super. Również cieszę się twoim szczęściem. A jeżeli prostowałeś kute felgi to podejrzewam że z tymi nie będziesz miał żadnego problemu tym bardziej że to nie są chinole tylko Super Darki z b.dobrego stopu, bardzo lekkie, ale Ciebie to nie interesuje. Bo są pewnie super wytrzymałe niczym Ori LM. I jeżeli masz taki dobry dostęp do "10gramowych" Darków, i robisz im dobrą reklamę to proponuję zrobić na nich biznes. Bo złego słowa o nich nie można powiedzieć. Snuć żadnych historii nie muszę bo samo ich wykonanie mówi za siebie, dlatego trzeba się z tym pogodzić i nie szukać ludzi który poklepią po plecach i powiedzą Dobra felga. Może na wiosce Twoim kolegą się podobają ale kariery na nich nie zrobisz. Proponuję wyjechać na jakiś zlot i tam porozmawiać i zebrać opinie o felgach. Jeszcze proponowałbym przykleić śrubki bo mogą się zgubić niechcący.

    Pozdrawiam

  6. #86
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez BEDY111 Zobacz posta
    Wstydliwy może i tak, ale jeszcze taki oszołomiony Super Darkami żeby się nimi chwalić na forum to nie. Bo jak dla mnie to Felgi te są dla pewnego typu ludzi i tyle. Ciesz się nimi jak najdłużej bo są super. Również cieszę się twoim szczęściem. A jeżeli prostowałeś kute felgi to podejrzewam że z tymi nie będziesz miał żadnego problemu tym bardziej że to nie są chinole tylko Super Darki z b.dobrego stopu, bardzo lekkie, ale Ciebie to nie interesuje. Bo są pewnie super wytrzymałe niczym Ori LM. I jeżeli masz taki dobry dostęp do "10gramowych" Darków, i robisz im dobrą reklamę to proponuję zrobić na nich biznes. Bo złego słowa o nich nie można powiedzieć. Snuć żadnych historii nie muszę bo samo ich wykonanie mówi za siebie, dlatego trzeba się z tym pogodzić i nie szukać ludzi który poklepią po plecach i powiedzą Dobra felga. Może na wiosce Twoim kolegą się podobają ale kariery na nich nie zrobisz. Proponuję wyjechać na jakiś zlot i tam porozmawiać i zebrać opinie o felgach. Jeszcze proponowałbym przykleić śrubki bo mogą się zgubić niechcący.

    Pozdrawiam
    Nie bede sie znizal do twojego poziomu i powstrzymam sie przed chamskim komentarzem. A twoj post jest dowodem na to z jakiego wielkiego miasta jestes.

    temat zalozylem nie po to zeby sie chwalic.

    Biznes juz mam i nie poterzebuje innego.

    Nigdzie nie napisalem ze sa z super stopu zrobione.

    przeciez na forum rowniez mozna zbierac opinie i jak widac kilku forumowiczow ma felgi dare i sa zadowoleni. A wiekszosci podoba sie wyglad dare lm na e38.

    Bedy111 na jakim felunku jezdzisz? Bedzie wtedy latwiej okreslic jakim jestes typem czlowieka :)

    Bartos wiem wlasnie ze s95 10 cali lubia pekac ale wolalem nie pisac :) w swojej ex e65 na tyle mialem jedna felge teoche inny wzor wlasnie przez to ze pekla mi felga s95. Zamowilem przez allegro ale przyszla troche inna (nie wiem jaki to styling) no i tak ja sprzedalem... fotka mojej ex e65 z inna tylna felga ponizej.
    pzdr.

    Ostatnio edytowane przez pokolacji ; 19-02-2015 o 19:06

  7. #87
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa
    BEDY pokaż nam swoje felgi. Aha, Dare nie są Made in China tylko Made in England. Zresztą mam w dupie to czy Ty, czy może ktoś inny stwierdzi, nie mając do czynienia z tymi felgami, że są chu..we. Mam, jeżdżę, nie narzekam.

    3 mm grubości, hahahahaha,, ciekawe co i gdzie tyle ma bo na pewno nie bęben tej felgi.

    Z mojej strony koniec. Nie chcę mi się kopać z koniem, a raczej z całym ich stadem.

  8. #88
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Nie mam zamiaru z nikim się kłócić i wyzywać ale trochę popłynąłeś z tym, że Dare jest angielskie.

    Niestety to chinszczyzna. Firma która je produkuje ma siedzibę w Jiangsu a kierunkowy do firmy to +86.
    Służę pełnymi danymi jak nie wierzysz.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  9. #89
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    BEDY111

    Proszę o powstrzymanie się już od komentarzy w tym temacie.
    Każdy następny skutkować będzie BAN-em.


    Pozdrawiam
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #90
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    Nie mam zamiaru z nikim się kłócić i wyzywać ale trochę popłynąłeś z tym, że Dare jest angielskie.

    Niestety to chinszczyzna. Firma która je produkuje ma siedzibę w Jiangsu a kierunkowy do firmy to +86.
    Służę pełnymi danymi jak nie wierzysz.
    Firma od kturej kupilem felgi jest z angli. Z informacji jakie posiadam wynika ze te felgi zostaly wyprodukowane w Danii. Ciekawy jest tez fakt ze kilka fabryk znanych firm felg rowniez miesci sie w chinach :)
    tak czy inaczej zobaczymy jak to bedzie w miare uplywu kilometrow.

    Bezi tak trzymac :)
    pzdr.

Podobne wątki

  1. [19] Dare LM
    Przez positiv w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 04:40
  2. [E38] Opinia...
    Przez alkoholic w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 11:50
  3. Hamann MotorSport 17" 8,5 cali przód 10 cali tył
    Przez Maciek_Rz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •