Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 119

Wątek: Dare LM 20 cali - opinia po zakupie

  1. #61
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    Dokładnie, rozumiem Dzude, którego auto czasem się przetacza ale nie rozumiem osób które na takim over size'ie dare chcą jeździć na codzień
    Nierozumiem czego nie rozumiesz :) moje kolka dowiozly mnie do domu lacznie ok 1950km zrobilem. Autem latam namietnie non stop i zobaczymy jak to bedzie dalej.

    W e46 coupe mialem ori rolki z m3 19 cali. Skrzywilem przednia felge i dalem do prostowania. Nie w garazu tylko do konkretnej firmy. Naprawic byla ciezko bo to jakies kute fele byly ale niby sie dalo. Po prostowaniu felga nie wygladala jak nowka wiec wszystkie odnowilem. Jednak co jakis czas po wjechaniu w wieksza dziure mialem bicie na kierownicy...

    Ale widze ze wszyscy przeciwnicy darkow smigaja na ori felunku w 20 calach po trasach kraweznikach itd. i to daje im gwarancje ze auto jest pewne i z felunkiem sie nigdy nic nie stanie.

    Ja kupilem darki jestem mega zadowolony. Autem jezdze non stop i napisze po jakims czasie czy popekaly mi fegi...

    pozatym jest gwarancja i zetelny sprzedajacy a jesli nawet z gwarancji nici to koszt jednej felgi jest tak niewielki ze moga sie lamac raz na pol roku. Dostepnosc rowniez jest duza.

    nie sadze zeby felunek palamal sie od predkosci a jesli juz do od udezenia w kraweznik lub dziure co nie grozi raczej jakims powaznym wypadkiem.

    pozatym czy jest chociaz jedna osoba ktorej te felgi pekly na aucie ?

    pzdr

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    dowiadywales sie czy w razie czego tfu tfu mozesz dokupic sztuke w dowolnym rozmiarze ? ;>

  3. #63
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Z tego co mi wiadomo to tak

  4. #64
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    82
    BMW
    MB W211 2.7 CDI ex: E38 728iA 1999r.
    Skąd
    Warszawa
    Potwierdzam. Również w momencie zakupu uzyskałem zapewnienie, że istnieje możliwość zakupu pojedynczej felgi.

  5. #65
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Nic nie ułatwiacie. Opinie pół/pół. Sam się zastanawiam na Dare i mam wątpliwości, U mnie drogi jakie są to są ale jeżdżę ostrożnie. W 2013r jak zmieniałem opony felgi miałem proste, w 2014r już tak krzywe że wyrywało kierownice z rąk pow 120km/h.
    Felgi to st63 z X5, więc jak one się pokrzywiły to Dare u mnie na pewno nie wytrzymają :)

  6. #66
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Wg mnie jak ktoś ma auto na standardowym zawiasie (bez rozpórek,obniżeń i innych pierdół) i jest ono sprawne,
    a drogi w miarę normalne to w autach klasy 7er koła wielkości 19 -22 cale są normalnym set upem
    Oczywiści można jeżdzić i na 16 w e38 ale jak dla mnie auto wygląda jak gokart i po prostu traci wizualnie bardzo dużo
    Osobiście w e38 miałem 18 od X5 a obecnie mam 19 w e66 i nie miałem kłopotów zwłaszcza z 19 nigdy - fakt nie jeżdze co dziennie po 500 km autem a i drogi mam dobre (co nie oznacza braku dziur całkowicie) ale nie mam obaw jechać 19 po jakiejkolwiek drodze - myślę zatem że nawet 20 czy 21 nie sprawiało by mi kłopotów

    Zresztą na nowy sezon rozglądam się za 21- 22 calami - o ile fundusz socjalny pozwoli :)

    Dlatego nie ma się co zastanawiać i bać zamontować takie koło bo przecież jak Wam się nie spodoba można sprzedać czy zwyczajnie jeździć wolniej o nie wiem 10 - 20 km niż zwykle aby uniknąć ostrego dobicia w mega dziurach jakie macie na drogach

    W sumie znam wielu ludzi jeżdżących na 20 -22 calach i twierdzą że na 22 lepiej się jeździ niż na 19

    Oczywiście każdy ma inne poczucie komfortu i dla jednych jest 16 max jaki założy ale chyba nie o to w tym chodzi bo dobre koło bardzo wpływa na plus auta
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #67
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Adasio, ale nikt tutaj nie kwestionuje zakładania 20" do e38, jeżeli o coś chodzi to raczej o jakość tych 20-tek.
    Życzę szczęścia nabywcy ale nie wierzę w jakość bo ni jak ma się ona do słowa budżetowe.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    Miałem 17" Dare RS i byłem na nich w chorwacji, niemczech i duzo jezdzilem po polsce i nic sie z nimi nie działo, a nie raz wpadlem w dziure. Jak ktos wjedzie felga dobrego producenta z wieksza predkoscia na kraweznik to felga i tak jest do naprawy, a dare prawdopodobnie nie da sie juz naprawic i taka jest roznica. Podczas jazdy sie to nie rozpadnie, nie przesadzajcie ludzie. Moze felge w rozmiarze 20" bedzie trzeba czesciej prostowac przy wymianie opon, nie wiem nigdy nie mialem felg w takim rozmiarze. Sprzedalem je dlatego ze wole lepszy komfort na felgach 16" i kupilem uzywane remoteki. Jezeli chodzi o Dare to kupilbym je drugi raz np do innego auta.

  9. #69
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Ale czy ja pisałem gdzieś o rozpadaniu się podczas jazdy ?? Pokaż gdzie. Jedyne co napisałem to to, że różnią się stopem Alu i technologią produkcji oraz tym co pisałeś, że doświadczyłem 2 nienaprawialnych, gdzie ori BBS 15 i 18 w dużo gorszym stanie są jak przed naprawą. Ale tutaj mi rację przyznajesz.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  10. #70
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    A po co naprawiac felge za cene polowy wartosci nowej :)

    Ponizej aktualne fotki po trasie :)





    Pozdrowka

Podobne wątki

  1. [19] Dare LM
    Przez positiv w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 04:40
  2. [E38] Opinia...
    Przez alkoholic w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 11:50
  3. Hamann MotorSport 17" 8,5 cali przód 10 cali tył
    Przez Maciek_Rz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •