Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Witam wszystkich gorąco

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan

    Post Witam wszystkich gorąco

    Hej,

    Przybyłem tu z jednego powodu. Powód oczywiście każdemu znany - BMW serii 7!!!
    Gdzie, jak nie tu mogę podzielić się z wami oraz dowiedzieć się ciekawych spraw.

    Obecnie jestem posiadaczem serii 5 - E39, ale marzę i marzę i marzę o E38. Bądźmy szczerzy, auto nie jest młode i tak naprawdę mało dostępne. Za chwilęgo w ogóle nie będzie, a jak będą sztuki godne polecenia, będą sobie za nie życzyć po 50.000 wzwyż. Dlatego podjąłem decyzję o poszukiwaniach mojej wyśnionej siódemy. Przybyłem tu właśnie po to. Popytać, dowiedzieć się, kupic i dzielić się informacjami. Siódemek mało jest na polskich drogach także im nas więcej tym lepiej - choć bez przesady. Wtedy prestiż związany z serią se7en nie byłby taki sam.

    Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i powodzenia ze swoimi ukochanymi autkami z Bawarii :)
    Pozdawiam
    Hubert aka IceMan11

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M


    A w jaki motor celujesz?
    przedlift czy polift?
    krótka czy long?


    no i wklej foty 5er
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Jaką sobie wymarzyłem? Na największym wypasie. Marzę o 750 - takiej jak w ?Pszasnyszu?. No, ale niestety. Kupić to jedno, a utrzymać taką V12 to drugie i nie dam rady. Niech się coś zepsuje w takiej, to mechanika będę szukał po połowie wielkopolski, albo będę leciał do kliniki w Opocznie... Dlatego zdecydowałem się na V8 4.4, ale z możilwie jak najlepszym wypasem. Trudno znaleźć takową. Aż człowiekowi czasami się odechciewa kupna. Chciałem przedlifta, ale to tylko ze względu na niesławne vanosy. Jeśli już naprawdę nie będzie nic ciekawego, to zainteresuję się poliftem i od razu pojadę na regenerację vanosów. Ogólnie chcę czarną, z pomarańczowymi kierunkami, chromami i jasnym wnętrzem. Niemały wpływ na taka decyzję miał film TRANPORTER ;) Czym się różni tak naprawdę krótka od longa nie wiem. Obecnie moja nie jest jakąś igłą, więc wstrzymam się z fotkami - wybacz :/

    Ogólnie chciałem moją piątkę naprawiać. chciałem na nią przeznaczyć 30tysi, ale stwierdziłem, że jednak nieee. Postaram się sprzedać piątkę i zabrać za siódemeczkę ;D

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez IceMan11 Zobacz posta
    Jaką sobie wymarzyłem? Na największym wypasie. Marzę o 750 - takiej jak w ?Pszasnyszu?. No, ale niestety. Kupić to jedno, a utrzymać taką V12 to drugie i nie dam rady. Niech się coś zepsuje w takiej, to mechanika będę szukał po połowie wielkopolski, albo będę leciał do kliniki w Opocznie... Dlatego zdecydowałem się na V8 4.4, ale z możilwie jak najlepszym wypasem. Trudno znaleźć takową. Aż człowiekowi czasami się odechciewa kupna. Chciałem przedlifta, ale to tylko ze względu na niesławne vanosy. Jeśli już naprawdę nie będzie nic ciekawego, to zainteresuję się poliftem i od razu pojadę na regenerację vanosów. Ogólnie chcę czarną, z pomarańczowymi kierunkami, chromami i jasnym wnętrzem. Niemały wpływ na taka decyzję miał film TRANPORTER ;) Czym się różni tak naprawdę krótka od longa nie wiem. Obecnie moja nie jest jakąś igłą, więc wstrzymam się z fotkami - wybacz :/

    Ogólnie chciałem moją piątkę naprawiać. chciałem na nią przeznaczyć 30tysi, ale stwierdziłem, że jednak nieee. Postaram się sprzedać piątkę i zabrać za siódemeczkę ;D
    Konkretnie i na temat to lubie

    A LONG od KRÓTKIEJ różni się ilością miejsca jaka jest z tyłu auta (między oparciem przednich foteli a siedzeniem tył) zazwyczaj jest to około 14 cm

    Oczywiście wersja long jest w zakupie nowego auta droższa,i bardziej prestiżowa, na rynku wtórnym bywa różnie

    4,4 dobry motor, ale z wypasem to trzeba szukać i nie zniechęcać się

    Może mało dyskretnie ale ile PLN masz na zakup bryki?

    Pytam bo to zawęzi pole poszukiwań i pokaże co jest do wyboru
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Napiszę tak. Z 40tysi mogę dać, ale wolałem tak z 30 dać, a 10 zostawić na OC, AC, filtry, oleje i pewnie coś będzie do zrobienia - nawet po zakupie za 30dychy.
    Nie spieszy mi się, to na pewno. Strzelam, że zanim znajdę tą jedyną, to uzbieram trochę dodatkowego grosza. Wolałbym ofc. wersję - jeśli się nie mylę - 740iL, ale dostać takie coś to już w ogóle kaplica...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Myśle że za taką kaske kupisz ładne e38. e65 szukają za mniejsze i coś znajdują.Powodzenia w szukaniu

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez IceMan11 Zobacz posta
    Napiszę tak. Z 40tysi mogę dać, ale wolałem tak z 30 dać, a 10 zostawić na OC, AC, filtry, oleje i pewnie coś będzie do zrobienia - nawet po zakupie za 30dychy.
    Nie spieszy mi się, to na pewno. Strzelam, że zanim znajdę tą jedyną, to uzbieram trochę dodatkowego grosza. Wolałbym ofc. wersję - jeśli się nie mylę - 740iL, ale dostać takie coś to już w ogóle kaplica...

    Za 40 tys to kupisz ładną e65 :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    E65 za mniejszą kasę? Olaboga. Nie chcę nawet sobie wyobrażać ile później trzeba wydać mamony, aby takową porobić. Już koszty utrzymania i doprowadzenia piątki ze stanu średniego do igły potrafią niektórym przysporzyć palpitacji serca, a gdzie siódeme i to E65. Trochę mnie pocieszyłeś, ale właśnie tych drogich E38 jest znacznie mniej aniżeli za choćby 15tysi. Druga sprawa, wszystkie są od handlarzy...

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam. A ile miala by kosztowac e65 z lat 2001-2002.
    40 tysi za e38 przedlifta osobiscie bym nie zaplacil nigdy w zyciu ale podziwiam i chetnie olukam fotki tak drogiej sztuki...
    Piszesz ze na naprawy swojej e39 chciales przeznaczyc 30tys zl ? Napisz co ty tam naprawiac chciales bo za ta kwote mozna kupic kilka e39 99r w calkiem ladnym stanie :)

    Tych e38 przedliftow za 15tys jest duzo a tych za 10tys jeszcze wiecej :)
    Pozdrawiam

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Słowo naprawiać było bardziej skrótem myślowym. Mogłem je umieścić w cudzysłowie no, ale za późno. Ogólnie chciałem ją podpicować i to ostro, a nie naprawiać. Takie małe nieporozumienie. W każdym razie, pomysł przepadł i obecnie jest w głowie tylko E38 :)

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam Wszystkich :)
    Przez karola w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 15:55
  2. [E65/66] witam wszystkich
    Przez gansti w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-2013, 11:09
  3. [E38] Witam wszystkich
    Przez michuflk w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-11-2011, 17:55
  4. [e65] Witam i pozdrawiam gorąco
    Przez euro_tuned w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-11-2010, 17:40
  5. Witam gorąco
    Przez SzeryfA3 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •