Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Witam wszystkich serdecznie!:)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar DaroE32
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    9
    BMW
    730i e32
    Skąd
    Kutno

    Post Witam wszystkich serdecznie!:)

    Witam wszystkich forumowiczow;) Jestem Darek lat 19, mieszkam w Kutnie niedaleko Łodzi ;D od niecalych 2 tyg jestem wlascicielem jakze pieknej limuzyny bmw e32 :) Niestety "bunia" ma rozwalona skrzynie biegow lecz mam druga w zapasie, do konca miesiaca powinna byc zalozona :P Generalnie autko kupilem z mysla by je odrestaurowac do stanu idealnego i zostawic juz je dla siebie na "wieki", oczywiscie juz jest w stanie rozbioru zeby nie bylo, ze to tylko mysl :P To chyba by bylo na tyle. Pozdrawiam!:)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Witaj powiedz coś więcej o swoim E32.
    Zachęcam do prowadzenia bloga na forum i chwaleniem się atualnym przebiegiem prac tym bardziej że już zacząłeś chętnie będę śledził.
    Powodzenia przy dopieszczaniu ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar DaroE32
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    9
    BMW
    730i e32
    Skąd
    Kutno
    No wiec tak, kupilem ja w sumie w szybkim tempie gdyz klient rano mial przyjechac i musialem byc przed nim takze nawet VINu nie sprawdzilem.. Samochod zostal kupiony, sholowany do domu, wjechalem na wstecznym do garazu :D (tylko ten bieg dziala :/ ). Na drugi dzien wzialem sie do pracy, sprawdzilem VIN i na szczescie praktycznie wszystko oryginalne:) jedynie lakier jest inny.. Z wyposazenia jest wszystko :) tzn. : ABS, ESP, system NIVO, kierownica 3 ramienna M pakiet, Sportowe skorzane grzane siedzenia w kolorze jasno siwym(kierowcy elektrycznie sterowany w gore i dol), alarm z pilota, domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka, klima 2 strefowa, el szyby x4, lusterka, szyber dach 2 poziomowy, automatyczna skrzynia biegow z funkcja sport, economic i miejski z mozliwoscia recznej zmiany biegow :)), roleta tylniej szyby, alusy styling 16 czarne, naglosnienie Hifi (niestety nie ma radia), duze OBC, halogeny itd itp :P BMW ma rowniez instalacje LPG sredniej klasy (lepsza od zwyklej, nieco gorsza od sekwencji) ktora zostanie zdjeta jak tylko zaczne zarabiac;). Przebieg jaki widnieje na liczniku to 382 tys. (oryginalny), mysle ze nie az tak duzo na M30B30 :D z tego co mi wiadomo zostala sprowadzona w 2000r z Niemiec do Polski. Autko nie bylo szczegolnie zadbane, mozna powiedziec, ze bylo uzytkowane tak, by tylko jezdzilo. Jakby ktos chcial wiecej szczegolow to dopisze;)
    Ostatnio edytowane przez DaroE32 ; 12-02-2015 o 00:56

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Beny
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    110
    BMW
    E32 750i - F10 535D
    Skąd
    Kutno
    Blog
    1
    Cześć DaroE32 ! :)

    Jesteśmy z tego samego miasta, więć może jak już trochę potopnieją śniegi to jakiś spot?
    Swoją też doprowadzam do ideału, jak cos to wal bo znam dobrych mechaników w Kutnie :)

    Pozdrawiam

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M



    pokaż zdjęcia auta i oby nie opadł Ci … zapał po 1 euforii
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Wow, gratulacje, też bym chciał mieć u mnie ESP i skrzynie z możliwością ręcznej zmiany biegów.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar DaroE32
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    9
    BMW
    730i e32
    Skąd
    Kutno
    Beny niestety do czerwca 2016r mam sadowy zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych :/ remont pewnie zajmie mi jakis rok takze az tak sie tym nie przejmuje :D zdjecia beda. Mam zamiar prowadzic blog renowacji tutaj na forum :)

    Mechanikow rowniez mi nie trzeba, ucze sie na kierunku napraw aut:) do dyspozycji mam rowniez warsztaty w szkole co jest duzym plusem, nie zawsze mam jak robic u siebie :) zdjecie dodalem wczoraj w dziale zdjecia :p zdjecia wnetrza wstawie pozniej bo puki co musze jechac kupic filtr paliwa i pozalatwiac kilka spraw :p
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 12-02-2015 o 20:16 Powód: Edytuj swoje posty zamiast pisać jednego pod drugim

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Witaj kolego. Mam nadzieję ,że zapoznałes się DOKŁADNIE ze stanem blacharskim tego auta ? Powiem Ci szczerze ,że byłem oglądać to auto to do domu wracalem w kiepskim nastroju. Przejżyj dokładnie gniazda lewarowe w progach i prawy tylny kielich.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar DaroE32
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    9
    BMW
    730i e32
    Skąd
    Kutno
    caly stan sprawdzalem, nie jest najgorzej. Cala ta blacharke spokoojnie zrobie:)

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    WIdać ,ze jestes bardziej cierpliwy niż ja :D . Bedę śledził temat bo auto ma potenciał. Pozdrawiam :)

Podobne wątki

  1. [E32] Witam wszystkich serdecznie!
    Przez Ikarus 280.26 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 21:23
  2. [E65/66] Witam wszystkich serdecznie.
    Przez adax2 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 12:16
  3. [E65/66] Witam serdecznie wszystkich
    Przez jureksal12 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 21:14
  4. Witam wszystkich serdecznie
    Przez NumberM6 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 18:06
  5. Witam serdecznie wszystkich
    Przez Mariusz735i w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 18:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •