Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: E38 Rozładowuje Aku

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar JStroop
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    20
    BMW
    E38 4.4 286 KM 97 r.
    Skąd
    Wschód ;-)
    Ubytek prądu przerabiałem w E39 z motorem M57. Podłączanie amperomierza nic nie dało, bo pobór był niby w normie, a po dwóch, trzech dniach stania bez kabli nie było po co podchodzić :/ a winowajcą bym wiatrak od kilimy, jak go odłączyłem problem jak ręką odjął :D
    E39 530d lata.. E38 740iA zapier...

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar Pawik83
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    96
    BMW
    BMW 740iA
    Skąd
    Kwidzyn
    jak pomierze dam znać narazie nie ma mnie w PL (aku odłączone ;)) ok 20go bede w domu to pomierzę dzięki za sugestie
    Bóg stworzył BMW bo miał gust...A inne samochody.... Hmm....miał też poczucie humoru...

    Moje 740iA
    http://7er.pl/showthread.php/25395-Witam-pawik83

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    Witam. Mam mały problem w swojej 728iA 1998r. Akumulator z jakim kupiłem auto - 90aH był tragicznie słaby. Przełożyłem z E34 roczny ale mniejszy 74aH i po nocy auta nie jestem w stanie odpalić, bądź jak dłużej mam drzwi otwarte.

    Właśnie robię drugą próbę z amperomierzem, stopniowo wraz z wyłączeniem się czytnika CD navi, wyłączeniem podświetlenia biegów spada pobór z 3,6A na 0,06A czyli prawidłowo mogło by się wydawać.

    Ale mam też problem z nawiewem, tj. jak mam ustawione 16*C to i tak czuć jak gdzieś ciepłym powietrzem dmucha, dmuchawa chodzi jak powinna, reaguje na zmiany, ale z żadnej kratki nic nie dmucha - to mnie najbardziej zastanawia. Raz leciało ze środkowej (na dwie strony miałem po 16*C) a z lewej ciepłe a z prawej zimne.
    Po wyłączeniu kluczyka słychać ten mały wiatraczek w panelu, jak znika odgłos jego pracy to coś "skwierczy" w nim.

    Gdyby to było E34 to bym pewnie problem dawno rozwiązał, tu jest trochę to wszystko jednak bardziej skomplikowane.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo
    z tym nawiewem to było omawiane , to tak samo jak w e34 , elektrozawory pewnie nawalają i przepuszczają ciepłe , EZ do wymiany albo uszczelki w nim
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    Dobra, jak jest maska otwarta, to nawiew nie ciągnie :) Jeszcze dużo nowości do odkrycia.
    Ostatnio edytowane przez warszawa_24 ; 19-02-2015 o 19:49

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Mam ten sam problem. Moja 7 nie usypia się, ale tylko po deszczu lub myjce. Doszedłem do tego, że któreś z prawych drzwi są winne. Rozbierałem, szukałem i nic. Nie wiem czy wymienić tylko uszczelki przy szybie, żeby nie ciekło, czy co z tym fantem zrobić. Auto się uśpi, dioda przy lewarku gaśnie, oblewam drzwi i po jakimś czasie dioda się świeci.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    Moja się usypia, mam nowy akumulator, 95ah jak dobrze pamiętam. Zobaczymy jak teraz się będzie działo.

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    33
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Świebodzice
    przy rozładowaniu akumulatora sprawdź czytnik nawigacji, mi prąd ściągał i z wieczora na poranek juz odpalic nie mogłem.

  9. #29
    Początkujący Użytkownik Awatar bolomanolo
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    17
    BMW
    750 i 1997 r
    Skąd
    Zawiercie
    Rozruszam temat na nowo, wczoraj robiłem dokładne testy - na początku przy zamykaniu drzwi, wygaszanie świateł itp odczyt ok 6,5 A> po paru minutach spada na 1A> po kolejnych min i zgaszeniu się lampki na skrzyni 0.4A i tak już zostaje, wyjmowałem po kolei bezpieczniki nic nie pomogło. Auto jak postoi z tydzień to jest po aku i tak ciągle ,kiedy trzeba wyjechać to nie ma samochodu. Przy teście dodam że bmw zamknięte , bagażnik symulowane zamkniecie, wszystko pogaszone. Czy jest w tym modelu jakaś syrena, alarm który może cos pobierać ? Co jeszcze to może być???

  10. #30
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez bolomanolo Zobacz posta
    Rozruszam temat na nowo, wczoraj robiłem dokładne testy - na początku przy zamykaniu drzwi, wygaszanie świateł itp odczyt ok 6,5 A> po paru minutach spada na 1A> po kolejnych min i zgaszeniu się lampki na skrzyni 0.4A i tak już zostaje, wyjmowałem po kolei bezpieczniki nic nie pomogło. Auto jak postoi z tydzień to jest po aku i tak ciągle ,kiedy trzeba wyjechać to nie ma samochodu. Przy teście dodam że bmw zamknięte , bagażnik symulowane zamkniecie, wszystko pogaszone. Czy jest w tym modelu jakaś syrena, alarm który może cos pobierać ? Co jeszcze to może być???
    wyjmij wszystkie nie pomieszaj i wtedy sprawdz część bezpieczników po wyjęciu i wsadzeniu budzi auto i znowu musisz czekać 15/min aż się ponownie uśpi . Masz jeden czy dwa akumulatory

Podobne wątki

  1. [audio/video] e38 uszkodzony tuner tv - rozładowuje akumulator
    Przez Shanleaf w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-11-2013, 08:39
  2. [elektryka] Rozładowuje akumulator w 8 min. E38 3.0
    Przez Pitbull810614 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 07:33
  3. Radio lub coś innego rozładowuje mi akumulator
    Przez Krzykacz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 21:56
  4. [elektryka] Po odłączeniu aku bmw e38 740ia 94r nie odpala
    Przez hektorek106 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 11:28
  5. Coś rozładowuje aku w e39 535
    Przez phdream w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 17:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •