Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Sprzęgło hydrokinetyczne objawy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych

    Sprzęgło hydrokinetyczne objawy

    Jak w temacie panowie jakie objawy występują przy zuzytym sprzęgle hydrokinetycznym jak wczesniej pisałem coś mi przy ostrym dodaniu gau świszczy przy skrzyni ale nie zawsze przy spokojniej jezdzie cisza skrzynia po oględzinach wstępnych wydaje się być ok nie ma problemów ze zmianą biegów wsteczny tez bez problemu zakładałem juz post na temat skrzyni nikt mi jednak nie pomógł skrzynia działa ale sam sobie wymyśliłem że może to te sprzęgło się zużywa i to ono daje takie sygnały ??? nie mam gdzie tego sprawdzić u mnie w mieście nikt tym się nie zajmuje :(

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Witam
    mi swiszczy na zimnym silniku powyzej 2 tys. obrotów
    włanie jestem w trakcie wymiany jak złoże to napisze czy pomogło
    Pozdr

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    doog bardzo bym cię prosił o krótki opis jakie koszta czy kupiłeś nowe sprzęgło itd przymierzam się do tego zabiegu pozdrawiam

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Witam
    Ja kupiłem używkę z ałłegło jeszcze nie założyłem, ale jak to zrobie to napisze czy pomogło Troche gram w ciemnom z tym sprzęgłem ale dzięk świszczenia ewidentnie pochodził ze sprzęgła a na dodatek mi alternator padł i naprawa sie przedłuża
    A możesz mi powiedziec jakim płynem masz zalany układ chłodzenia ?? bo ja miałem zielonym
    chyba orginalym i zauwazyłem ze wchodzim on w reakcjhe z elementami plastikowymi typu trójniki kolanka i powoduja ze kruszeją i ciekną tak jak kolanlo wody widoczne z góry silnika obok termostau pewnie wiesz o którym mówie
    Pozdr

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    szczerze nie wiem bo zostawiłem auto w serwisie i tam wymienili i odpowietrzyli układ od tamtej pory tam nie zaglądałem ale jutro to zrobie pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    Doogg powiedz mi jeszcze jakie masz spalanie miasto i trasa czy coś się zmieniło przed usterką ??? czy skrzynia zmienia biegi normalnie bo mnie czasami naprzykład jak stoje i trzymam noge na hamulcu to pcha auto do przodu dzieje się tak na zimnym jak troche pośmigam objaw ten znika mam auto w sumie od 2-3 miesiecy wczesniej tego nie było poza tym to mój 1-wszy automat wczesniej e34 manual ;)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    nie zauwazyłem róznicy w spalaniu utzrymywało sie średnio
    w granicy 12l a co do skrzyni to wystąpiło mi coś takiego ze jak przełączałem z P na R i chyba odwrotnie czy tez nawet na D to szarpało samochodem tak jakby cos dokońca nie wysprzeglało, turdno było przełączac gałką chociaż stałem w miejscu samochodem Trudno mi to opisac teraz ale to cos jakbys wrzucał bieg bez sprzęgła Choc nie wydaje mi sie ze o było spowodowane sprzęgłem, ale pewien nie jestem zobaczymy jak złoże samochod
    Musze wymienic diody(e) w alternatorze i moze czasem regulator
    POzdr

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    doogg a co powiesz na to że moja pali mi teraz 28 litrów ??? czy to może byc przez skrzynie starsznie dużo mi te auto pali mam wrażenie że to przez skrzynie jak jade od zera do 60-70 na ekonomizerze stzrałka leci do konca choc jade spokojnie kurde nie wiem co jest grane

  9. #9
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez doogg
    nie zauwazyłem róznicy w spalaniu utzrymywało sie średnio
    w granicy 12l
    trasa 3 osoby i walizek walizek cały bagaj 14l/100km trasa 200km dystans prędkość max 140lm/h

    coś ekonomiczniej niż ja


    kolego MICRO_GAMES bylem niedawno w okolicy walim , osówka , ksiaż , Wałbrzych :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    po wymianie 2 sond lambda spalanie miasto na poziomie 18 litrów :)

    doog jak wymiana sprzęgła ??? pomogło opisz co i jak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •