Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: szyba czołowa!! wymiana, rodzaje ?

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    33

    Szyba E38 pęka

    Witam wczoraj zauważyłem pęknięcie podłużne, praktycznie linia prosta na szybie, od strony uszczelki przy dachu. Pęknięcie jest na długość 10 cm. Nie mam paska przeciwsłonecznego, więc kombinuje żeby jutro jechać nawiercić szybko ten punkt, żeby dalej nie pękała i potem zakleić to od środka niebieskim paskiem przeciwsłonecznym.

    Na allegro znalazłem również taki patent, i chciałbym spytać was o poradę czy myślicie że to coś daje, czy to ściema i pic na wode???

    Oto link. Czekam na wypowiedzi.

    http://www.allegro.pl/item530682202_..._promocja.html
    Piasku

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza

    Re: Szyba E38 pęka

    Cytat Zamieszczone przez piasek2007
    Witam wczoraj zauważyłem pęknięcie podłużne, praktycznie linia prosta na szybie, od strony uszczelki przy dachu. Pęknięcie jest na długość 10 cm. Nie mam paska przeciwsłonecznego, więc kombinuje żeby jutro jechać nawiercić szybko ten punkt, żeby dalej nie pękała i potem zakleić to od środka niebieskim paskiem przeciwsłonecznym.

    Na allegro znalazłem również taki patent, i chciałbym spytać was o poradę czy myślicie że to coś daje, czy to ściema i pic na wode???

    Oto link. Czekam na wypowiedzi.

    http://www.allegro.pl/item530682202_..._promocja.html
    Witam -co do tego patentu też mam gwiazdke na szybie i zastanawiałem sie co z tym fantem zrobić -dlatego pojechałem do JAANA -gość powiedział że jest to do zrobienia za130zł z gwarancją że jeżeli pęknięcie się powiększy to wymienią szybę na ich własny koszt :) Dlatego uważam że używanie jakichkolwiek gadżetów beż gwarancji na to czy się sprawdzą nie jest dobrą drogą i niewiadomo jakie przyniosą skutki ;)
    pozdrawiam :)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    33
    Hm, ja pojechałem z pęknięciem do firmy ADAN w sopocie. Gościu zajmuje się usuwaniem pęknięć do nawet 20 cm, moje miało z 12 cm i zapłaciłem za usługę 86 zł, pęknięcia nie ma widać, narazie nie pęka i jestem zadowolony.
    Piasku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •