Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: e38 750 Szczecin

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych

    Post e38 750 Szczecin

    Witam, czy ktoś jest z okolicy zeby sprawdzić e38 750. http://otomoto.pl/bmw-750-3-wlascice...C35377013.html
    Za takie pieniadze nie oczekuje nie wiadomo czego, ale zalezy mi na dobrym stanie silnika i skrzyni. Reszta mniej wazna. Mam sporo kilometrów i nie chciałbym zrobic sobie wycieczki na darmo :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    kolego za ta kasę to ważne że jest kompletna :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Jak nie pojedziesz nie przekonasz się, sprzedający przez telefon będzie opowiadał cuda tylko żeby potencjalny kupiec przyjechał, ja osobiście bym pojechał dość bogate wyposażenie, na zdjęciach wygląda ładnie, ale nie dajmy się zwieść za 8 tys 750i..... Gdzieś musi być haczyk. POWODZENIA I UDANEGO ZAKYPU

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Zagłowek fotela kierowcy dostał chyba z buta hehe
    Poza tym piksele wypalone w tym monitorku od navi, kierownica wyslizgana strasznie, fotel kierowcy(mowie o zagnieceniach) wyglada na blizej 400tyś, zły rozmiar opon jak na moje oko.Nie spodziewaj sie naprawde cudow za tą kase :) Jesli jezdzi i biegi zmienia to powinienes sie cieszyc.
    Tylko jesli klapa i błotnik juz zgnity, to drzwi i reszta na 90% tez.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar melomaster
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    64
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Koln
    Bogata jest naprawde na ten rok. Ktos moze co doposazal bo nawet takie szczegoly jak nerka z lifta. Wiadomo ze za ta kase nic idealnego ale do jazdy moze byc calkiem niezle autko. Nie oszukujmy sie jesli miala jakiegos dzwonka delikatnego i tp to nikt sie nie bedzie pozniej cenil 20k bo to 750, bo nikt nie zplaci. Warto sie przyjzec blizej ile prawdy jest w opisie.

    wytaptane z galaxy note 4

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez melomaster Zobacz posta
    Bogata jest naprawde na ten rok. Ktos moze co doposazal bo nawet takie szczegoly jak nerka z lifta. Wiadomo ze za ta kase nic idealnego ale do jazdy moze byc calkiem niezle autko. Nie oszukujmy sie jesli miala jakiegos dzwonka delikatnego i tp to nikt sie nie bedzie pozniej cenil 20k bo to 750, bo nikt nie zplaci. Warto sie przyjzec blizej ile prawdy jest w opisie.
    Czemu nikt nie zaplaci 20 tyś za 750?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Ja swoją szukałem ok 8 mc i zapłaciłem 18 tys a wsadził przez rok w nią ponad 10 tys.powiem szczerze że nie zamienił bym jej na żadną inną, a miałem e39, e60 z tego e60 to porażka w porównaniu do starszej generacji typowy chińczyk, więc nie dziwię się przeglądając ogłoszenia że ktoś swoje e38 ceni ponad 20 tys. One są tyle warte. Wiadomo można kupić i za 5tys

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar melomaster
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    64
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Koln
    Alez oczywiscie ze zaplaci. Czytajcie ze zrozumieniem. Nie zaplaci wiekszosc za 750 jak pvz byla puknieta, malowany przod lub kornik na drzwiach robiony, wiadomo ze to za dwa lata z podwojna sila wylezie. Dasz za taka 20? Ale do jazdy to moze byc calkiem calkiem jak ktos nie patrzy za mocno na bude i cena jest normalna. Kilka lat temu kupilem jedna 728 z lpg za 1000euro. Troche rdzy na dzwiach i malowana ale latala rok bez inwestycji idealnie i sie sprzedala ;)

    wytaptane z galaxy note 4

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Wiele osób porywa się na e38 nie zdając sobie sprawy jakie koszty utrzymania są, nie mówię o spalaniu, tylko o częściach, osobiście do swojej v12 z 1995 grudzień większość części kupujesz ASO, raz ze maja porównywalne cenny do dobrych zamienników, a i jakoś lepsza.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    Raz kupiłem jakieś zamienniki końcówek drążków, zapłaciłem śmieszne pieniądze, po dwóch miesiącach musiałem wymieniać bo nie dało się jeździć i tak zaczęła się moja przygoda z ASO

Podobne wątki

  1. Szczecin? :)
    Przez Saillupus w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 23:23
  2. [E38] e38 740i m60b40 Szczecin - Witam :)
    Przez Grzesiek740 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2011, 14:15
  3. Szczecin - Do obejrzenia
    Przez Neuf w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 20:40
  4. przesiadka z e32 750 na e38 750
    Przez TC w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •