Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [17] opony Fulda

  1. #1

    [17] opony Fulda

    Hello.

    Kto z Was jeździ bądź jeździł na takich oponach :

    http://www.motostrada.pl/fulda_carat...r17_47310.html

    Różne opinie chodzą więc Was się poradzę.
    Warto kupić takie coś czy lepiej dopłacić i brać coś lepszego?

  2. #2
    Kiedyś w innym aucie miałem Fuldy i nie były złe. Ogólnie chyba Fulda nie jest najgorsza. Stara, znana marka. Cena wydaje się dobra.

    P.S. Jeśli brałeś już coś w tym sklepie lub kupisz u nich oponki to daj znać czy dobry sklep? :) A może ktoś go już testował? :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    siemka! z tego co wiem to świeży wzorek fuldy ale ludziska mówią że śliskie wbrew pozorom że są kierunkowe .pozdrawiam!
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja mam fuldy które mają ze 3 sezony ale ile km to nie powiem w każdym bądź razie idealne nie są jak sie zakopie w śniegu i sliskie jak jest mokro - lepsze letnie (8mieś tył ok5,5-6mm) nawet w temp ponizej 7st... ale podkreślam nowe nie są.

    Myśle ze są godne uwagi jak za tą cene... Co nowe to nowe...

  5. #5
    Jasne że dam znać jak się zdecyduję i kupię. Cenę mają najlepszą jaką znalazłem w necie tylko muszę do nich dzwonić o rocznik i miejsce produkcji.

    A co powiecie odnośnie typowych zastrzeżeń odnośnie tej opony tzn. że ząbkują i że robią się strasznie głośne po 15000 wzwyż?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Jasne że dam znać jak się zdecyduję i kupię. Cenę mają najlepszą jaką znalazłem w necie tylko muszę do nich dzwonić o rocznik i miejsce produkcji.

    A co powiecie odnośnie typowych zastrzeżeń odnośnie tej opony tzn. że ząbkują i że robią się strasznie głośne po 15000 wzwyż?
    Ja tam wogóle nie słysze różnicu pomiedzy oponami letnimi a zimowymi...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    58
    BMW
    730d e38
    Skąd
    kielce
    Witam. Jeżdże drugi sezon na oponach zimowych Fulda Kristal, kierunkowe 215/65/16 w 730d. Uważam te opony za bardzo dobre przy spokojnym stylu jazdy. Dobra jakość za rozsądne pieniadze. Na lato planuje przymierzyć sie do nowości Matadora 46 o oznaczeniach 225/60/16 98Y,asymetryczny bieżnik. Opony kupuje w Net Carze. Solidna firma. Pozdrawiam.

  8. #8
    Oj, ciężko się Was jak zwykle za język ciągnie :>.
    A inne pytanie. Są różne indeksy przy nazwach opon. Konkretnie chodzi mi o indeks ZR XL dla omawianej wyżej opony.
    Czy warto dopłacać i kupić tę ZR-kę?

  9. #9
    7ka
    Gość
    Fulda-moja przygoda byla taka ze strasznie szybko sie wyzabkowaly ,strasznie glosne,nieciekawe wspomnienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •