Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Chce sobie sprawic E65 i tak tu trafiem !

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    33 tysie to cena super.....rozumiem że z opłatami? Napisz jak już wszystko opłacisz i porobisz usterki w 7er ile wyszła na gotowo. No i zapodaj zdjęcia tego wypasu ;-).
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    198
    BMW
    E65 730D 2005r 231 Km
    Skąd
    Łódź
    Jasne powiedz mi gdzie za 33 tysie z opłatami poliftowe bmw stoi to wezmę z 10 sztuk od razu !
    Przecież napisałem "auto 33 000 zł"

    Ale szczerze tak sobie mi się BMW 7 podoba.

    Po pierwsze straszne jest to sterowanie nawiewami, nawet nie próbowałem nic zmieniać bo grozi wypadkiem.
    Przyciski opuszczania szyb są strasznie daleko, zazwyczaj opuszczam tylnie szyby.
    Na kierownicy musze szukać przycisków od zmiany stacji bo tez kiepsko rozmieszczone.
    No i pierwszy raz widzę żeby nie było wskaźnika temperatury silnika, porażka na całej linii !

    Nie wiem czy za 6 miechów nie będzie na sprzedaż.
    Ostatnio edytowane przez Karizmo ; 01-03-2015 o 06:52

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Takie małe rzeczy a drażnią, dlatego ja też nacieszyłem się E65 tylko dwa miesiące :)

  4. #24
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Karizmo Zobacz posta

    Po pierwsze straszne jest to sterowanie nawiewami, nawet nie próbowałem nic zmieniać bo grozi wypadkiem.
    Przyciski opuszczania szyb są strasznie daleko, zazwyczaj opuszczam tylnie szyby.
    Na kierownicy musze szukać przycisków od zmiany stacji bo tez kiepsko rozmieszczone.
    No i pierwszy raz widzę żeby nie było wskaźnika temperatury silnika, porażka na całej linii !

    Nie wiem czy za 6 miechów nie będzie na sprzedaż.

    Nie no uśmiałem się mega

    w ogole jazda e65 grozi smiercia i ciężkim kalectwem

    MINISTER ZDROWIA ostrzega - NIE JEŹDŹ tym autem !!!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Karizmo w prawie każdym nowszym samochodzie nie ma wskaźnika temperatury :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Nie ma aut idealnych, a o tych wszystkich minusach co piszesz to zwyczajnie kwestia przyzwyczajenia.

    Temperatura silnika - gdy osiągnie temperaturę roboczą, gaśnie podświetlenie zegarów.
    Jesli okaże sie problem, ze temperatura jest za wysoka dostaniesz stosowna informacja na komputerze.

    Wymień może zalety (jesli takie są), według Ciebie, może sie okaże ze to nic w stosunku do tych minusów, w końcu nie ma aut idealnych. Ja jestem niski, ale nie siedzę blisko kierownicy i tez czasem otwieram tylne szybę, ale ktoś kto ma 190cm wzrostu i długie ręce raczej takiego problemu nie ma, wiec trudno zaliczyć to do karygodnego minusu.

  7. #27
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Karizmo Zobacz posta
    Ale szczerze tak sobie mi się BMW 7 podoba.

    Po pierwsze straszne jest to sterowanie nawiewami, nawet nie próbowałem nic zmieniać bo grozi wypadkiem.
    Przyciski opuszczania szyb są strasznie daleko, zazwyczaj opuszczam tylnie szyby.
    Na kierownicy musze szukać przycisków od zmiany stacji bo tez kiepsko rozmieszczone.
    No i pierwszy raz widzę żeby nie było wskaźnika temperatury silnika, porażka na całej linii !

    Nie wiem czy za 6 miechów nie będzie na sprzedaż.
    Gratuluje zakupu.Faktycznie te kilka spraw o których piszesz może zadecydować o sprzedaży auta ;). W sumie to duzy + dla e65 bo jeśli innych minusów nie ma to przecież kropla w morzu. Lepiej zmienić auto bo ma'' za daleko guziki'' niz kiepski silnik czy zawieszenie ;). W co byś chciał celować po tych 6msc., pytam z czystej ciekawości?
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 01-03-2015 o 10:10

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań

    Post

    W tygodniu rejestrowałem e65 3.0 D 2002 , na umowie 4900 euro .całkowite koszta rejestracji z ubezpieczeniem 6900zł .Czasami możezz się w 40tu nie zmieścić

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    198
    BMW
    E65 730D 2005r 231 Km
    Skąd
    Łódź
    Napisałem to co mnie denerwuje.
    Musze zmienić alusy bo są bardzo badziewne, na jakieś oryginały ale to za jakiś czas !

    Jeszcze obsługa tempomatu jest dziwna (morze kwestia przyzwyczajenia).
    Najbardziej podoba mi się że po ponad 1100 km jakie zrobiłem nią z Belgi wysiadłem to czułem się jak bym dopiero wsiał, a koleżka co jechał nową skodziną z 2014 roku ledwo co już na tyłku siedział !
    Ciągle wydzwaniał do mnie i się śmiał że się bawie przyciskami bo latam po całej drodze ;-)

    W skodzinie NOWEJ (PZU zastępcze auto) z przebiegiem 15 000 km (dołożyliśmy w dzień ponad 2 tys km) wiatry hulały na lewo i prawo, silnik 1.2 spalił jakieś 9 litrów (albo i więcej) na 100 km a moja wzięła nie więcej niż 7 L na 100km.
    Jak bym miał sprzedać to bym chciał wrócić do merca bo my już na jakiegoś lepszego starczyło, zresztą do merca mam star diagnozę to sobie wszystko sam robię !

    Jeszcze wracając do skodziny żeśmy mieli beke całą drogę auto z 2014 roku a kurw... wyjście AUX i rozwarcie na płyty CD, przysięgam jak można od 10 lat taki badziew ludziom wciskać !
    Ostatnio edytowane przez Karizmo ; 01-03-2015 o 11:49

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Te szyby to fakt, 5 lat jeżdzę e65 a czasami otworze tylną szybe. Są źle umieszczone przyciski. Co do kierownicy, tempomaty to a początku mnie denerowowało, byłem przyzwyczajony do E38, ale teraz uważam to za idealne rozwiązanie i denerwują mnie inne marki pod tym względem. Co do merca -dla mnie tak to juz porażka co do obsługi - ale to na 100% też pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jak ze wszystkim.
    Dużą porazką w bmw jest dla mnie np 2strefowa klima - raz, że uważam to za bez sens, jak można zmienić temperature na dwie różne w jednym "pomieszczeniu" !? No i że jak chce zmienić znacząco to musze dwa pokrętła ustawiać - przydałaby sie opcja "mono". Niekórzy mówią, że to plus ta 2strefówka a dla mnie minus.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-06-2015, 15:49
  2. [audio/video] [e65] Zmieniarka CD nie chce wypluć kasetki z płytami
    Przez Tadek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-12-2014, 19:44
  3. [E65/66] Tak pomyślałem któregoś dnia czemu nie??" zrób to sam " i rozkręciłem e65
    Przez benekpol w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2013, 02:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •