Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kennzeichen prufen

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1

    Post Kennzeichen prufen

    Witam.
    Zaczął wyświetlac mi się bląd tak jak w temacie od oswietlenia tablicy.. Poczatkowo myslalem ze zarowki ledowe z can busem daly du..y lecz wymienilem je na zwykle i blad jest nadal.. Dziwne jest to ze raz przez 10min nie ma bledu a raz co chwile mi sie wyswietla, (nawet nie moge wejsc w ukryte opcje licznika bo blad zaraz mi je wywala) niezaleznie czy stoje w miejscu czy jade po dziurach a zarowki swieca idealnie, uderzalem w nie i w okolicy tablicy, wyginalem kable idace do klapy i nic, zarowki swieca idealnie, ani razu nie mrugnely... Mial ktos cos podobnego? Z checia wylaczylbym te powiadomienia ale u mnie w okolicy jest jeden gosc ktory to ogarnia i zyczy sobie 180zl za podlaczenie do kompa wiec juz wole jezdzic z bledami..
    Wpadlem na pomysl aby zaraz za bezpiecznikiem od podswietlenia tablicy wpiac taki uklad can bus, tylko za cholere nie wiem ktore kable przy bezpiecznikach ida wlasnie do tego oswietlenia?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    to trzeba kupić za 70 zeta interfejs i samemu się bawić, szybko się zwróci ;)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    28
    BMW
    750 V12, X5 4.4 V8 , Hayabusa
    Skąd
    OJCÓW
    Jak wyłączyć przez inpe te powiadomienia? mam ten sam problem z światłami stopu i z chęcią bym to wyłączył. Mam kabel i inpe.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar JStroop
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    20
    BMW
    E38 4.4 286 KM 97 r.
    Skąd
    Wschód ;-)
    He he :D Mi wywala Standlichtprufen, a pozycje są ok :D wyświetla się to czasem, losowo że tak powiem, tyle, że ja się tym nie przejmuję :D
    E39 530d lata.. E38 740iA zapier...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Kazikm3 Zobacz posta
    to trzeba kupić za 70 zeta interfejs i samemu się bawić, szybko się zwróci ;)
    Mam nawet drozszy :) ale postawic INPE na windows 7 juz odpuscilem po chyba kilkunastu nieudanych instalacjach.. Kiedys mi dzialala bez problemu, pozniej musialem sformatowac dysk w laptopie i po tym incydencie ta sama INPA ani jakakolwiek inna nie dziala..

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    Mam nawet drozszy :) ale postawic INPE na windows 7 juz odpuscilem po chyba kilkunastu nieudanych instalacjach.. Kiedys mi dzialala bez problemu, pozniej musialem sformatowac dysk w laptopie i po tym incydencie ta sama INPA ani jakakolwiek inna nie dziala..
    Do wylaczenia powiadamiania musisz miec sprawna inpe lub bmw scannera albo kogos kto ma i to jest 5min roboty. Ncesem zczytujesz lcma albo gm nie pamietam gdzie jest powiadamianie i zmieniasz z melden na nicht_melden odpowiednie powiadomienie :) bmw scanner ogarnie to latwiej bo wystarczy zaznaczyc ptaszkiem odpowiednie powiadomienie.
    Pzdr.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    A tego bmw skaner to skad mozna pewnego wziac?? Bo u mnie wywala od temperatury zewnetrznej i poziomy plybu w chlodnicy to tez bym sie pozbyl...

Podobne wątki

  1. [hamulce] bremsbelag prufen pomocy
    Przez Baja w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 18:20
  2. [hamulce] bremsbelag prufen
    Przez szczypior27 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 18:35
  3. Bremsbelage prufen
    Przez arturkkk w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-11-2012, 15:15
  4. abblendlicht prufen
    Przez Individual23 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-04-2010, 22:54
  5. abblendlicht prufen
    Przez bobas w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •