Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: carsoft v 6.5

  1. #1

    carsoft v 6.5

    Witam serdecznie szanownych klubowiczów mam następujące pytanie ,posiadam program carsoftv 6.5 i zamierzam zafundować sobie do tego programu interfejs diagnostyczny (i tu zaczynają się schody ), na allegro jest tyle sztuk że nie mogę się zdecydować, może ktoś w przypływie dobrej woli mógłby podesłać jakiś link do sprzętu którego sam urzywa i działa to tak jak powinno z góry dziękuję i pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    podpinam się pod kolege moze jakieś namiary ???

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Witam , odnosnie interfejsu zakupilem BMW 87-04 CARSOFT 6.5 INPA EDIABAS z k.BMW i OBD2 od goscia viaken pl ... uzywam z tym interfejsem carsofta 5.8 i 6.5 , moze nie za bardzo rozgryzlem 6.5 - ten twierdzi ze wiekszosci modolow w autku nie posiadam - 5.8 znajduje bledy i kasuje oba sa zgodne co do HKL i AIRCO . W moim autku obydwa programy nie dzialaja jezeli kluczyk nie jest przekrecony na poz. 2 To takie subiektywne spostrzezenia laika :-) A tak nawiasem mowiac na forum podpowiedziano mi zeby oba programy traktowac z przymrozeniem oka - bede lepiej spal , nie bede mial stresow i nie bede zawracal glowy innym uzyszkodnikom ;-)))) Cos w tym jest - lepiej najpier pare groszy wydac na fachowca - do zmiany jezyka , kasowania oil inspection jest idealny - cena 240zł - po paru wymianach oleju sie zwroci napewno . Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •