Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 107

Wątek: E38 4,4 manual :)

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Felgi będą spoko ;) Stargowałeś jeszcze czy już się nie udało? :D

    Co do telefonu to mam takie samo zdanie. Gdybym miał E38 to pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to szukał podłokietnika bez tego śmiecia pod łokciem :P
    Czemu śmiecia, mozesz rozwinąć?

  2. #42
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Bo uważam, że taka słuchawka to po prostu śmieć.

    Btw, z tym prestiżem to Cię Damian mocno poniosło ;)

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Czy ja wiem, kazdy ma swoje zdanie.
    Jak dla mnie to dodaje uroku i luksusu w takim aucie-jest funkcjonalne-fajna sprawa.
    Szkoda, ze w E38 nie ma sluchawki blisko tunelu srodkowego tak jak np w W140.Dla mnie to swietny widok.

  4. #44
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ja tam maiłem tel w podłokietniku i nie chciał bym takiego bez, bo wygląda jakoś "łyso" tak jak by właśnie czegoś brakowało.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #45
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Spokojnie Panowie... Mam jeden i drugi tak że ciśnienia nie ma

    Po drugie nie mam zamiaru inwestować w ten samochód bo tak czy inaczej w tym roku sprzedaję merca i zmieniam na E65 750 ew na w221

    Ta E38 ma latać na co dzień i żadnych zmian już nie będzie oprócz obniżonego zawiasu :)
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 22-02-2015 o 21:45

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    w221 to jest coś :D wiesz co dobre
    zmiany na ogromny +++

  7. #47
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A powie mi ktoś jakie profile opon powinienem założyć na te 19?

    Na tyle będą 255 i tu właśnie jest pytanie na ile. Na 40?

    Przód 235/45?

    Nie piszcie ze waskie itp. Te szerokości uważam za optymalne...

    Proszę o konkretne odp

  8. #48
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Napisałem już Matiemu, żeby się wypowiedział jakie miał wtedy rozmiary na tym zdjeciu. Pamiętam że z lekką glebą grało to świetnie.


    EDIT:
    245/40 i 275/35
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-02-2015 o 14:48

  9. #49
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Irek te na 20 cali na 19 245/45 i 255/45 błędu w abs nie będzie

  10. #50
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Twierdzi, że taki właśnie miał rozmiar i uczciwie mówię, że na takim właśnie setupie najbardziej mi się ona podobała. Mati później zmienił na jakiś inny i już nie było takiego efektu. I mówił mi że nominalnie powinno być 245/45 i 275/40, ale on miał właśnie inaczej :)

Podobne wątki

  1. [silnik] e38 735 manual
    Przez Klakierpkbb w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 16:22
  2. e38 735 manual
    Przez Klakierpkbb w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 17:04
  3. [e38] 740 MANUAL
    Przez NikosWariat w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 15:11
  4. [e38] 740I 03/98 Manual
    Przez Marcin_BMW w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 13:53
  5. [e38] BMW e38 740 M62 manual - moja Lalunia
    Przez Pawel_M3GT w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •