Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Nie moge otworzyc drzwi oraz rozladowany aku

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    53

    Nie moge otworzyc drzwi oraz rozladowany aku

    Nie otwieraja mi sie drzwi kierowcy od zewnatrz.Czy tam tez jest linka jak od klamki wewnetrznej?Druga sprawa,czy po odlaczeniu aku i podlaczeniu powinien normalnie odpalic?Rozladowal mi sie aku,podlaczylem na klemy,nie chcial odpalic,wgole nawet pyk z rozrusznika nie bylo slychac,dopiero po zabawie z pilotem odpalil,czy to byla blokada immobilaisera?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    wkładasz klucz do drzwi i muszą się otworzyć kierowcy, potem maska up i czytasz ten temat:
    http://forum.7er.pl/zatrzasniety-bag...ora-vt5958.htm

    Jeżeli masz jakiś super alarm to po odłączemu aku może Ci piszczeć i potem mogą być problemy, przy kluczu powinieś mieć taki pierdutnik do niego, natomiast imobilaizer nie zwariuje, wyciągasz aku ładujesz wkładasz odpalasz.

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    53
    Chodzi o to,ze z pilota sie zamek otwiera,tylko klamka nie reaguje.Wczesniej musialem pchnac drzwi i po nacisnieciu klamki sie otwieraly,a teraz tylko od wewnatrz

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    no to jak z pilota reaguje to może bagażnik otwórz z pilota? lub inne drzwi? Jest też parę innych sposób:

    fantazyjny:
    przyssawka do szyby i ciągniesz w dół, moze nie uwalisz za mocno mechanizmu :D max 2cm i czymś otwórz klamkę od środka.

    dewastacyjny:
    Prawa lampa, musisz się jej "pozbyć" od zewnątrz :) i potem masz dostęp do akumulatora, podpinasz ładowanie i gotowe.

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Angus MacGyver
    Prawa lampa, musisz się jej "pozbyć" od zewnątrz :) i potem masz dostęp do akumulatora, podpinasz ładowanie i gotowe.
    Przecież za tylną lampą nawet jak ją jakoś wydłubiesz z zewnątrz masz blachę z niewielkimi otworami na żarówki lub otwór który jest między lampą a klapą. Może do bieguna aku który jest bliżej tyłu jakos sięgniesz ale do tego dalszego to wątpie :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    no wiesz :) zanim bym zniszczył coś bardziej kosztownego pewni był próbował tego :)

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  7. #7
    Mniej kosztowne od tylnej lampy są nerki w masce :) więc chyba lepiej je najpierw wyrwać, otworzyć maske i od frontu ładować aku :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    tak, to ju było w temacie do którego dałem link.

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Ja w tamtą zimę miałem tak samo i przyczyną była pęknięta ramka klamki.

    http://moto.allegro.pl/item526457157...j_bmw_e38.html

    Może być jak mówisz,że tylko linka.Jak ciągniesz za klamkę to czujesz opór czy nic??

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    53
    Niby chodzi jak chodzila,ale wczesniej czulem jakby na lince byly uszkodzone wlokna,bo bylo slychac specywiczne dzwiek jak sie przysluchalo,klamka przestala do konca odbijac,popsikalem smarem,to zaczela odbijac,ale nie otwiera wcale.Modla sie linka poluznic lub zerwac,a na klamce wydaje mi sieze sa spręzynki po bokach,zeby nie chodzila jak flak.Dobrze wiedziec,ze ta zewnetrzna klamka jest na lince,bo nic nie bylo tam widac,troche zabawy bedzie z odkrecaniem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •