O w mordę....powiem szczerze że jak nie lubię Merców to ten mi się widzi......jest gruuubo.
O w mordę....powiem szczerze że jak nie lubię Merców to ten mi się widzi......jest gruuubo.
Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.