Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Zbiornik 88 litrow w kole zapasowym w E38 !

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Hej , ja wlasnie wczoraj zamontowalem ten "zbiorniczek". Niby ciezko znalesc ale jednak znalezli i sciagli.
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    52
    BMW
    F01 740i in progress
    Skąd
    Bydgoszcz
    ile za taki zbiornik trzeba zaplacic ? mam 60l i troche za czesto bywam na stacji.. (wchodzi max 45l)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez tomig76
    Hej , ja wlasnie wczoraj zamontowalem ten "zbiorniczek". Niby ciezko znalesc ale jednak znalezli i sciagli.
    siemka
    a zbiornik wystaje powyzej podlogi bagaznika?Dzwonilem do moich gazownikow i powiedzieli,ze butla bedzie wystawala sporo poza podloge...Wkladaja tam butle 55 litrow i wieksza sie ponoc nie miesci.

  4. #14
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ja mam 70l i nic nie wystaje. Ta 88l moze troche wystawac...moze chca troche kaski zaoszczedzic i za te same cene mniejsza butle dac.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  5. #15
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez michal77
    Cytat Zamieszczone przez tomig76
    Hej , ja wlasnie wczoraj zamontowalem ten "zbiorniczek". Niby ciezko znalesc ale jednak znalezli i sciagli.
    siemka
    a zbiornik wystaje powyzej podlogi bagaznika?Dzwonilem do moich gazownikow i powiedzieli,ze butla bedzie wystawala sporo poza podloge...Wkladaja tam butle 55 litrow i wieksza sie ponoc nie miesci.

    Twoi gazownicy nie maja najwidoczniej pojecia - przy 88 Litrach zbiornik wystaje minimalnie - ok 2-3 cm.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Dalem moim gazownikom adres naszego klubu aby zobaczyli fotkii i udalo sie.Za doplata bede mial ten zbiorniczek. DZIEKI za podpowiedz!!!!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Ja u siebie w e32 mam butle 40l w kole, ale to jest chyba jakaś pomyłka bo chciałoby się więcej i rzadziej zajeżdżać... Fakt, mówię: poproszę do pełna i mi wychodzi 90 złotych

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Nic nie wystaje. Ja w tamtym tygodniu taki zalozylem i po zalozeniu podlogi bagaznika nie widac zadnej roznicy jak bylo tam kolo zapasowe a teraz jest butla. Jak troche tam rozklepia to sie na 100% zmiesci 88 litrow i nic nie wystaje.
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  9. #19
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Zapominacie jeszcze o jednym- wbrew pozorom mulda na kolo nie jest we wszystkich E38 taka sama :P stad roznice w "wystawaniu/pasowaniu" takiego zbiornika.
    Sam smigam z takim zbiornikiem juz prawie rok- krotko przed tym jak zalozylem gaz do swojej 740i znajomy ze Zgorzelca zamontowal do swojej 735i gaz i wlasnie taki zbiornik, jak sam mi opowiadal montaz zbiornika w jego aucie trwal kilka minut i glownie polegal skoku mechanika na zbiornik :D i za moment zbiornik siedzial idealnie w muldzie kola zapasowego.
    Oczywiscie spisalem sobie od razu cechy/wymiary zbiornika i kazalem zamowic gazboyowi dokladnie taki sam zbiornik i- :razz: okazalo sie ze ten zbiornik koniec z koncem u mnie zamontowali jednak zajelo im to pol dnia- musieli dosc mocno podklepac krawedzie muldy (mniej wiecej jak pokazane na zdjeciu na poczatku postu i w 3ke na chama wbic go w mulde). I wydawaloby sie ze karoserie sa takie same... a jednak nie do konca...


    Zbiornik minimalnie (jakies 5mm) wystaje poza plastiki pod wykladzina jednak nie ma to wiekszego wplywu na uzytkowosc bagaznika.


    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    moze jakby Twoj gazboy umial oddac dwa rowne skoki jak Malysz to by u Ciebie tez wszedl za pierwszym razem ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •