Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: [elektryka] światła postojowe

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    28
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Żory

    [elektryka] światła postojowe

    Czy ktoś może orientuje się jak wygląda kwestia wymiany przednich postojówek w E65, bo niestety jedna u mnie przestała świecić.

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A zaglądałeś do "Instrukcji obsługi" ?
    Gra muzyka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    28
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Żory
    Tak jest, tam to co zazwyczaj: skontaktuj się z najbliższym serwisem BMW, więc pomyślałem że może ktoś z forum już to robił.

  4. #4
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Jeżeli auto przed liftem to wystarczy odkręcić lampę i ją kawałek wysunąć, a jeżeli po lifcie to niestety bez zdjęcia zderzaka sie nie obejdzie.

  5. #5
    No nie mów że do wymiany żarówki trzeba ściągać zderzak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nieźle To ja nie chcę e65 po lifcie :D :D :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    No nie mów że do wymiany żarówki trzeba ściągać zderzak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nieźle To ja nie chcę e65 po lifcie :D :D :D
    Niestety w wersji po lifcie żarówka w lampie jest od dołu i nie ma możliwości wymiany bez zdjęcia zderzaka, więc dobrze wymienić dwie sztuki.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Czy kogos powaliłio - przecież to chore, no a coraz więcej aut w których trzeba coś rozbierać aby głupią żarówke zmienić, paranoja! W E38 też trzeba wyjąc lampe aby wymienić zarówkę w kierunkach, chyba ze da sie to jakoś od dołu..

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    28
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Żory
    To jest wersja przed liftem, rok 2005 więc może obejdzie się bez ściągania tego zderzaka... :)

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Czy kogos powaliłio - przecież to chore, no a coraz więcej aut w których trzeba coś rozbierać aby głupią żarówke zmienić, paranoja! W E38 też trzeba wyjąc lampe aby wymienić zarówkę w kierunkach, chyba ze da sie to jakoś od dołu..
    JAk w E38 ?? ;) Wykrecasz sam kierunek na jedna śrubkę od góry (otwór w błotniku) :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #10
    Ale kierunek w e38 to jeszcze pół biedy. Jedna śruba i po robocie ale żeby zderzak :shock: Wymiana żarówki na szybko na stacji benzynowej odpada chyba ze ktoś ma baaaardzo dużo czasu :) Chociaż z drugiej strony bez postojówki można jechać. Nie zmienia to faktu, że jest to co najmniej dziwne rozwiązanie konstrukcyjne ;D Ciekawe jak jest z innymi żarówkami bez których jazda może być co najmniej utrudniona :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •