Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] Pmocy obrotnice e-32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa

    [mechanika] Pmocy obrotnice e-32

    witam,mam maly problem z przednim zawieszeniem.Przy mocnym skrecie ciezko kierownica wraca na swoje miejsce,po rozebraniu mcpersonow zauwarzylem ze na obrotnicach(gorna poducha z lozyskiem) maja inny nr. a mianowicie 1134088 1,2 a druga 1134088 1,1.
    czy ma to jakis znaczocy wplyw na skret kol lub w czym jest roznica poza nr.
    no nie wierzeze ze nikt nie wieie,wiem ze moze jest to trudny temat i nikt niemial takich problemow ale musi byc ten pierwszy raz :)

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Może to jest też Twój pierwszy raz na forum ale najpier wypadałoby się przedstawić ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    bardzo często jak zbieznośc jest xle ustawiona to koła nie wracaja po skrecie na miejsce jak kierownicae sie puści. pzdr
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    juz poprawilem swoje niechlujstwo i sie przedstawilem sorry :),a co do zbieznosci to jest ustawiona dwa razy bylem pojade jeszcze raz jak sie upewnie co do tych obrotnic.Bylem dzisiaj w na ostrobramskiej w autofus (chyba)salon i serwis bmw w wawie i tam nie wiele mogli mi na ten temat powiedziec nawt zaden mechanik nic nie poradzil ale dali mi cynk ze kierownik magazynu to starszy gosc i juz parenascie lat robi w bmw to moze co truknac tylko jest maly peszek jest na urlopie.Ztego co juz sie dowiedzialem to to ze niema roznicy lewa czy prawa natomiast sa trzy rodzaje do tych modeli tj.+30,-30 i ponoc jeszcze jedna ktora moze miec wplyw na pochylenie kola.macie farta ze wam to nie wyszlo i nie macie takiego problemu

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    witam ponownie juz odpowiadam na swoje pytanie,moze komus sie przyda te oznaczenie czyli 1,1 i 1,2 to so poprostu stare wpisy bmw lewa i prawa strona ktorych sie też nie stosuje bo w tym przypadku nie ma znaczenia ale dalej mam ten sam problem.pojade jeszcze raz na zbieznosc moze ten gosc nie zauwazyl ze mam 16' a moze nie ma to znaczenia tak czy inaczej sprawdze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •