Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: czy ktos wie jaka roznica?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    13
    BMW
    740D
    Skąd
    Gdansk

    czy ktos wie jaka roznica?

    Mam pytanie, bardzo wazne. Otoz ostatnio uszkodzilem lekko swoje auto i nie moge znalezc progu do mojej BMW, a mam po lifcie. Przed liftem jest duzo czesci czy jest roznica miedzy progami przed a po lifcie? Jedno wiem, ze po lifcie ma nakladke plastikowa, ale czy w przed liftingowej nie poszlo by zrobic dziur do tel listwy? Prosze o jaka kolwiek wiadomosc.
    motocross125

  2. #2
    A czemu po prostu z autocasco tego nie pociągnięsz? Żadnej kombinatoryki, wstawiasz do ASO i odbierasz za tydzień. A co do progu to pewnie niewiele da się zrobić z przedliftowym
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    13
    BMW
    740D
    Skąd
    Gdansk
    W ASO robia najwiksi partacze, mam wujka blacharza i wiem, ze nikt go nie poprawi, z ASO mam zle wspomnienia wloczyc sie po sadach. Sciagam z autocasco, tylko ciezko dostac prog poliftingowy, dlatego chcialem kupic przedliftingowy, z tego co dzwonilem i sie pytalem o ten prog, to mowia, ze niczym sie nie rozni, tylko tym, ze prog poliftingowy ma dziury na nakladke plastikowa na prog.
    motocross125

  4. #4
    Cóż, różne ASO się trafiają. A nie można przez ASO kupić tego progu?
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cóż, różne ASO się trafiają. A nie można przez ASO kupić tego progu?
    Jey - ale z autocasco dostanie pare tysięcy a próg kupi za 200-300zł plus listwa drugie tyle a wujek zrobi za darmo - wiec po co te pytania :)

    Listwa na próg czarna ori w ASO 540zł ja dobrze pamietam..

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez motocross125
    W ASO robia najwiksi partacze.
    Oj uważaj :) Nie wszystkie ASO są takie same i nie wszyscy pracownicy. Wież mi, że są dobrzy mechanicy z ASO ;) Przynajmniej w Wawie :) :) :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Jak listwa na próg kosztuje 500zł to za próg krzykną pewnie ze 3 tyś. Tym bardziej że do E34 zawołali mi 1800zł
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez motocross125
    W ASO robia najwiksi partacze.
    Oj uważaj :) Nie wszystkie ASO są takie same i nie wszyscy pracownicy. Wież mi, że są dobrzy mechanicy z ASO ;) Przynajmniej w Wawie :) :) :)
    Ja też do żadnego serwisu nie miałbym zaufania, mam swojego mechanika i jemu ufam, wiadomo głowy sobie nigdy nie dam, ale naprawiam u niego juz pare lat, robił mi remont głowicy w E32, znajomym remonty automatów itd itp i nikt nie narzekał, no może po za ceną, ale coś za coś... a i tak wychodzi taniej niż aso..

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez motocross125
    W ASO robia najwiksi partacze.
    Oj uważaj :) Nie wszystkie ASO są takie same i nie wszyscy pracownicy. Wież mi, że są dobrzy mechanicy z ASO ;) Przynajmniej w Wawie :) :) :)
    Ja też do żadnego serwisu nie miałbym zaufania, mam swojego mechanika i jemu ufam, wiadomo głowy sobie nigdy nie dam, ale naprawiam u niego juz pare lat, robił mi remont głowicy w E32, znajomym remonty automatów itd itp i nikt nie narzekał, no może po za ceną, ale coś za coś... a i tak wychodzi taniej niż aso..
    A gdyby ten Twój mechanik był pracownikiem ASO to też byś nie mial do niego zaufania? Pewnie byś miał gdyby Ci pare razy coś zrobił i nie miał byś zastrzeżeń :) Przecież wiadomo że różni są ludzie. ASO może jako firma nie jest tania, ale nie można mówić że wszyscy jej pracownicy to partacze. Generalnie każdy naprawia samochód tam gdzie chce a temat ten jest o czym innym więc nie rozwijajmy się tu za bardzo o ASO i pracownikach ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez motocross125
    W ASO robia najwiksi partacze.
    Oj uważaj :) Nie wszystkie ASO są takie same i nie wszyscy pracownicy. Wież mi, że są dobrzy mechanicy z ASO ;) Przynajmniej w Wawie :) :) :)
    Ja też do żadnego serwisu nie miałbym zaufania, mam swojego mechanika i jemu ufam, wiadomo głowy sobie nigdy nie dam, ale naprawiam u niego juz pare lat, robił mi remont głowicy w E32, znajomym remonty automatów itd itp i nikt nie narzekał, no może po za ceną, ale coś za coś... a i tak wychodzi taniej niż aso..
    A gdyby ten Twój mechanik był pracownikiem ASO to też byś nie mial do niego zaufania? Pewnie byś miał gdyby Ci pare razy coś zrobił i nie miał byś zastrzeżeń :) Przecież wiadomo że różni są ludzie. ASO może jako firma nie jest tania, ale nie można mówić że wszyscy jej pracownicy to partacze. Generalnie każdy naprawia samochód tam gdzie chce a temat ten jest o czym innym więc nie rozwijajmy się tu za bardzo o ASO i pracownikach ;)

    AMEN ..... ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •