A więc tak:
VIN będę miał za godzinę
Listwa już jest zamontowana ta od tylnych drzwi, koleś w silniku nic nie robił bo nie wymagało tego (oprócz regulacji gazu, 2 razy w roku filtry wymienił i ostatnio świece ), tylko powiedział że jak da się wsteczny po czym da się "D" to z pół sekundy myśli żeby załączył bieg do przodu - teraz pytanie jest to jakaś wada już? o co z tym chodzi czy tak ma być?
Jak się zapytałem czy nie będzie problemu podjechanie na servis bmw nie miał żadnych przeciwskazań




Odpowiedz z cytatem