Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ wnetrze] Jak rozłożyć fotele??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn

    [ wnetrze] Jak rozłożyć fotele??

    Jak w temacie zamierzam rozebrać fotele w e38 i nie wiem na co mam uważać?!Chcę pociągnąć przewód od LCD w zagłówkach.Z góry dzięki za wszelkie porady.

  2. #2
    Jakie masz fotele?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    elektryczne i pompowane bez łamanego oparcia.zagłówki tez elektr.

  4. #4
    W sobotę będę przezbrajał fotele. Jak wytrzymasz, to fotorelację zrobię i będziesz wszystko wiedział (wprawdzie są z łamanym oparciem, ale to już nie wielka różnica). Chyba że chcesz na szybko fotki rozebranych stelaży..... ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    dzieki bardzo poczekam,nie spieszy mi sie,az tak bardzo.Takze czekam na Twoja relacje.pozdr

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    38
    ja to zrobiłem tak ale uwaga mój sposób jest raczej niepoprawny ale najważniejsze że zeszło :D
    Tak to wygląda od środka


    (1 krok)jako pierwsza musi zejść górna część, podciągamy maksymalnie do góry i ostrożnie za samą góre tego elementu ciągniemy do siebie pierwszy zatrzask zchodzi

    (2 krok)co do drugiego zatrzasku nie wiem czy tak się powinno go wypinać, ja go z góry nadusiłem długim śrubokrętem i ciągnąłem do siebie powinno zejść

    z dolnym elementem (1 krok) postępujemy tak samo
    z drugim zatrzaskiem zaczynają sie schodki :? przy tym straciłem najwięcej czasu, tu zatrzask jest obrócony więc odchyliłem obudowę ile sie dało (oczywiście z wyczuciem żeby nic nie pękło) i króciutkim śrubokrętem ok 8cm tzw. "bączkiem" wcisnąłem zatrzask i ciągnąłem po wielkich męczarniach zeszło




    jak znajdziecie inny sposób dajcie koniecznie znać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •