Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Wojtek jak narazie szukam ...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław

    Wojtek jak narazie szukam ...

    witam, mam na imie wojtek, 20 lat, studiuje we wrocławiu, ogólnie mysle ze nie ma sensu sie rozpisywac bo miejsca by mi zabrakło ale moge napisac ze jak narazie niestety nie mam jeszcze bmki bo nie moge sie na zadna zdecydowac, ale ostatnio biore pod uwage e39 lub e38 :) a samochodu szukam juz prawie rok a wszystko to wynika z tego ze nie moge sie zdecydowac na zaden model bo wszystkie mi sie podobaja :P ale ostatnio mnie oswieciło i mam nadzieje ze cos wkoncu z tego wyjdzie bo juz jestem zdesperowany ..

    liczę tez na pomoc kolegów z forum , pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE! :) Życzę udanych poszukiwań!!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Witamy. Nie ma się co zastanawiać, tylko szukać dobrej E38. Od E39 dzieli ją przepaść. Ja gdybym miał kupować teraz jakąkolwiek z serii 5 to tylko M-kę, tak do zabawy od święta (oczywiście jako drugi samochód, bo na codzień bym nie mógł jeździć tak małym autem ;D )
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    znaczy sie wiadomo ze e38 jest najlepsze tylko troche obawiam sie zeby nie kupic jakiegos złomu to raz a 2 boje sie troche kosztów eksploatacji zeby nie narobic sobie kosmicznych długów u ojca, i jutro ide oglądac e38 we wrocławiu.. 3.0 v8 manual bez gazu, rok w kraju 95 skora czarna, koles chce 14800 tylko nie moge znalezc na forum na co dokładnie mam patrzyc przy ogladaniu - ewentualnym zakupie ;/

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Witam serdecznie ;)

    Masz jakieś allegro czy otomoto do tej fury?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Witam i życzę dobrych i cierpliwych łowóf.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    tylko to :

    http://www.autogielda.pl/

    numer oferty: II94NWYT

    niestety nie ma zdjęc ale widze ze koles od około miesiaca próbuje ją sprzedac, wiec albo cos jest z nia nie tak albo sam nie wiem bo z tego co obserwuje allegro jak jest cos w podobnej cenie to idzie od razu .. ale jutro chce ją obejrzec wiec sie okaze

    do tego dzwoniłem do kolesia mowi ze wszystko sie w idealnym stanie tyle ze jak powiedziałem jak chce obejrzec to zaczał cos krecic ze mu ludzie przyjezdzaja bez pieniedzy zachwycaja sie a on traci czas i od razu chciałby ze mna umowe spisywac.. w sumie dziwne ale obejrzec mozna :P

  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam imiennika i jakoś tak intuicyjnie czarno widzę Twoją przyszłość jako posiadacza 7-ki. Trzeba być bardziej zdecydowanym i wiedzieć czego się chce. Albo Cię stać finansowi i mentalnie na takie auto, albo nie. Wybór należy do Ciebie ... :)
    Gra muzyka

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Witeczka

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •