Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Wojtek jak narazie szukam ...

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Jezeli uwarzasz ze nie bedzie cie stac na jazde owym autem to nie ma po co tego zozstrząsac ale 7 i 5 w przedstawionych przez ciebie silnikach nie będą miec pewnie jakiś wielkich różnic w spalaniu wiec oba by musiały odpadac.

    Tak jak koledzy bardziej bym sie skupił na cenie auta pamietając ze takie auto bedzie miec jakies 12 - 13 lat i raczej nie bedzie to wóz w 100% sprawny. Musisz wziasc tez pod uwage początkowe wydatki na opłaty i poprawe stanu owego auta. Lepiej miec te 5 tys wiecej zeby samochód nie czekał w garażu albo u mechanika na naprawe.

    NIe chcę cie zniechęcac bo wszystko moze sie tez bardzo pozytywnie ulozyc.
    Ja mialem 21 lat a moj plan jakoś się powiódł.


    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Pewnie tak, zdecydujesz sie szybko bo jesteś napalony, depresja minie, a żal że e-38 nie kupiłeś zostanie. Przemyśl!!!.
    żal też może wyniknąć z tego ze kupiles auto za szybko.. (w sensie "stan" tego auta)
    np pod wpływem bardzo wysokiego podniecenia i braku cierpliwosci

    pozdro

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Witam i życzę podjęcia świadomej decyzji, jakim autem chcesz się poruszać... Kupując auto, każdy patrzy na cenę i możliwości swojego portfela. Nie tylko sam zakup jest ważny ale i koszty utrzymania samochodu, jego eksploatacji... Trzeba wybrać najlepsze (pod każdym względem) na jakie Cie stać. Powodzenia!

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    witam ponownie, zalazłem cos ciekawego, prosiłbym o komentarz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7639596 /// ogólnie idę jutro oglądac :D

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    65
    BMW
    E38 750iL / E23 745i
    Skąd
    Bielsko-Biala
    hello hello :)
    zastanów się dobrze a najlepiej 5 razy zanim zdecydujesz sie na zakup

    bierz pod uwagę wszystkie "za" i "przeciw" jak będzie za dużo przeciw to nie zmuszaj się na siłe

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    wiec, byłem ogladac wrazeina ogólnie dobre, jedynym mankamentem jest cieknąca uszczelka pod klawiatura , bo troche z niej kapie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •